Britney Spears bariz tipsiz oldugu halde yillarca nasil

guzel ve seksi diye pazarlayabildiler?

britney'in britney olduğu yıllarda çirkin demek ayıp olur.

  • datnet  (08.10.18 11:00:34)
güzellik göreceli de teenager'lık dönemi sonrası kafayı kazıtana kadar kesinlikle seksiydi.

  • zgrydn  (08.10.18 11:06:29 ~ 11:06:43)
lady gagayı bile güzel ve seksi diye kandırıyorlar çoğu zaman :))

  • redeath  (08.10.18 11:08:38)
Abd de güzellik dediüin şey daha vucut odaklı bizde saha yüz güzelliğine bakılıyor.
Sarışın ve inceysen seksisin

  • fasulyek  (08.10.18 11:24:13)
O vucutan da cok fazla var ama 300milyonluk o ulkede. Efsane bir vucut da degil genel olarak zaten.

  • stavro  (08.10.18 11:48:47)
sarkilari donemine gore cok kaliteli
unique bir sesi var
middleclass amerikan halkina hitap ediyor, yoksulluktan geliyor, geldigi eyalet en fakir yerlerden biri; dolayisiyla tam 90lar amerikan ruyasi

sadece tip ile ilgili degil ki durumlar
  • cedex  (08.10.18 11:52:25)
illa ki gider bir tarafları var da tartışmasız dünya güzeli olsan da medya seni allayıp pullamadıktan sonra mümkün değil bu işler.
deprem dede vardı bir zamanlar, Ahmet Mete Işıkara. düşün ki adam en seksi erkek falan seçilmişti.

  • orijinal nick bulamadim  (08.10.18 12:28:25)
tipsiz değil ki. şu anda medya gündemini işgal eden kadınların %90'ından güzel bence.

  • fleur du mal  (08.10.18 12:35:15)
@fleur
Guzellik gorecelidir de, o kadar da goreceli degil yine az cok bir guzellik standardi da var bir nebze.
Yani kadin makyaj, kamera oyunlari tum imkanlar kullanilarak bile guzel degil ki genel olarak "guzel" diyelim. Kasi gozu bile yamuk. Bu kadin ne gencliginde ne orta yasilarinda "britney spears" etketi olmasa caddede yururken bir allahin kulu donup bakmaz iddaa ediyorum.

Popularite etkisiyle guzel algilaniyordur falan onu anlarim da direkt "guzel" onermesine karsi cikmak zorundayim.

Medya gundemini "guzel" sifatiyla isgal edip Britney spears'tan daha cirkin olan kadinlar kimler mesela ornek olarak?
  • stavro  (08.10.18 12:51:22 ~ 22:06:53)
@stavro

yani gündeme çok hakim değilim ama bence kim kardashian, kylie jenner, lady gaga, katy perry gibilerinden güzel.
  • fleur du mal  (08.10.18 13:10:59)
kadın baya güzel. şu anki abd ünlülerinin yanında zaten aşırı güzel kalır bu konuda fleur +1

  • xvyz  (08.10.18 20:12:02)
ne tipsizi lan, 2000'lerin başlarında ciddi ciddi aşık oldum ben o hatuna. mtv'de bi biyografisini izlemiştim, onun baya etkisi olmuştu tabi.

  • tughan  (08.10.18 23:56:27)
çünkü bariz güzeldi skşldşalsdf

kanıtlarla geldim:

www.youtube.com

unutulmayan yılansı performansı:

www.youtube.com

fiziği muhteşemdi o yıllarda. göbee bak.

edit: son linki değiştirdim.
  • nice tnetennba  (12.10.18 16:37:54 ~ 16:39:26)
@nice
lan oyle kanit mi olur:D Seksi giyinmis sadece. Surat yine ayni. Vucudu iyi dersen ona varim, yilan dansi iyiymis:)

@fasulyek hakli sanirim.
  • stavro  (12.10.18 16:41:54)