[]

Bilgisayarın sorunu ne

eksiup.com

Titriyor da titriyor


 
Bizim laptopta da oldu böyle şeyler. Sonrasında tamamen kırmızı oluyordu. Servise yolladık lcd panel değişti.


  • curukturpkokusu  (07.10.18 13:54:54) 
ekran kartında da sıkıntı olabilir. monitörü başka pcle test et.


  • bir sevgi faresi jamal  (07.10.18 13:55:20) 
laptop mu o?
1-lcd panel bozulmus olabilir
2- baglanti kablolari temazsizlik yapiyor olabilir
3- ekran karti arizali olabilir.

harici bir monitore tak eger orada goruntu saglamsa 3 elenmis olur. ekrani oynatirken goruntu duzelip bozuluyorsa 2 demektir. yok goruntu hep boyleyse lcp panel bozulmus demektir degismesi lazim.
  • crucio  (07.10.18 14:08:17) 
panel hatasında oluyor bu görüntü hiçbir şekilde sabitlenmiyorsa darbe ihtimali çok yüksek. monitör yeni ise kronik bir şey olma ihtimali de var.


  • a darkness coming  (07.10.18 14:14:29) 
vga temassızlıgı genelde renk kayması yapar, sorun panelde gibi duruyor hiç düşürdün mü pcyi, ya da açarken mandal takılıp çatırdadı mı ?


  • alwayschargeneverbend  (07.10.18 15:37:13) 
data kablosu hatası 50- 75 tl arası yaparlar.


  • illegalstar  (07.10.18 17:58:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.