[]

Ps4 ve TV otomatik açılma

Sevgili romalılar ;
Benim ps4'ü açınca tv'den hdmi değiştirmeden geçiş yapmıyor.
arkadaşın ps4'ü taktık, kablolar benim kablolardı.
ps4'ü açınca TV hdmi değiştirdi.

Bende neden olmuyor acaba?

 
ps4'ün sistem ayarlarında cec ya da device link bir şey var, o'nu açmak lazım.


  • passion rules the game  (07.10.18 09:37:29) 
hem ps4 ayarlarında hem de tv nin kendi ayarlarında hdmı cec (ps4 üzerinden hdmi aygıt kontrolü diye geçiyor.) özelliğinin açık olması gerekli. bir cihazda açık diğerinde açık değilken bu özellik çalışmaz.
www.youtube.com

  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (07.10.18 17:39:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.