[]

Bu müzik bir filmde çalıyor muydu?

open.spotify.com

Cello Melancholy diye bir liste var Spotify’da, çok seviyorum. Şimdi dinlerken bu çıktı karşıma da sanki böyle bir filmden bir sahne geldi gözümün önüne. Acaba bir yerde çalıyor muydu bu eser?


 
Çok bilindik ve yaygın bir parça. Muhtemelen kullanılmıştır bir filmde.


  • camdan bakinca gordugun adam  (06.10.18 23:46:25) 
seven adli filmde, nurse jackie ve boardwalk empire dizilerinin bazi bolumlerinde kullanilmis. imdb'den baktim.

muhtemelen seven adli filmden aklinizda kalmistir.
sahneyi de ekleyeyim. izlemediyseniz spoiler. :)
www.youtube.com
  • musella  (06.10.18 23:59:25) 
@musella teşekkürler, daha birkaç hafta önce izledim uzun zaman sonra. Oradan kalmış aklımda demek :)


  • voyager 1  (07.10.18 00:04:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.