Aralık'ta Roma

Ne yapılır, ne edilir? Bi cesaret kendime doğum günü hediyesi almaya kalkıştım

temel olarak haziran'da ne yapılıyorsa yine yapılır. çok genel bir soru olduğu için genel cevap vermek lazım, o genel cevaplar da zibilyon tane gezi bloğunda var.
ben şunu öneririm.
oitheblog.com

görünce yazmadan edemedim, hasbelkader baktığın önerilerde roma'ya 2 gün yeterlidir diyen görürsen arkana bakmadan kaç. hani nehrin diğer tarafı 1 gün derler; kolezyum, palatino ve forum'u gezip bi de yanlışlıkla borghese ziyaret etmeyi düşünürsen planın alt üst olur. o yüzden vazgeçtim, modern medeniyetin temelinin atıldığı bu kadim şehri gezerken her önüne gelenin yazdığına itimat etme.
  • Bruce  (06.10.18 23:22:47 ~ 23:34:54)
aralıkta daha güzel gezilir aslında. kendine güzel bir rota yap ve iyice gez. pizza forum'da pizza ye diyim ben de :)

  • prasinos  (06.10.18 23:44:51)
bos dusunce balonu +1,

Cok fazla detayci degilsen 2, en fazla 3 gun.
  • s0phiesw0rld  (06.10.18 23:56:16)
Gidemedi.

  • [GODDARD]  (07.10.18 00:24:15)
Bu sene Şubat'ta gittim. Kalın giyin yeter. Bir de ayağında son derece rahat bir ayakkabı olsun. Ayaklarına çok iş düşecek. Özellikle konforlu bir ayakkabı almama rağmen her akşam otele döndüğümde ayaklarım sızlıyordu. Ben 3 gun gezdim ve bana yetti. Ancak detaylica bir gezi icin daha cok zamana ihtiyaç var.

  • nhtzmc  (07.10.18 16:32:55)