[]

Genel Kimya Laboratuvarı Alınacaklar Listesi

Merhabalar,
Kimya lab dersi için 13 maddelik alınacaklar listesi var. Önlük, cam kalemi, spatul, pens, deney tüpü, tüp fırçası vs..
Bunları Ankara'da uygun fiyata nereden alabiliriz? Teşekkürler..


 
sıhhıyeden alırsın.. daha doğrusu hacettepe tıpın falan karşısında sadece bunları satan medikalciler var.. üni ismini yaz belki bişiler veririm sana. bende kalmisti önceki yıllardan.


  • lata  (05.10.18 20:28:44) 
Bunlar galiba asil ulusda bi pasajda bi yerde satiliyordu. Bir suru lab malzemesi satan dukkanlarin olduğu bi yer var. Okulda asistanlardan birine sorsaniz aslinda yardimci olurlar. Orada daha uygun fiyata bulabilirsiniz.


  • a perfect lie  (05.10.18 20:33:43) 
Eskiden ulus modern çarşıdan alırdık ama yandı orası. Konya sokak civarında lab malzemeleri satanlar var.


  • curukturpkokusu  (05.10.18 23:28:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.