[]

Uzaktan kontrol için program önerisi

Team viewer dışında öneri almak istiyorum. Yaklaşık 60 bilgisayarin bütün dosyalarına ve masaüstü görüntüsüne ulasmam lazım. Bunu fiyat performans olarak seçmem gerekiyor. Logmein cok pahalı. Radmin vardi bir ara ama ne oldu bilmiyorum.
 
Ammy


  • kablelvuku  (05.10.18 18:54:50) 
rdp yapsanız belki ucuz yollu kotarırsınız?


  • qobel  (05.10.18 19:06:46) 
Webex cisco’nun. Onu önerebilirim. Ama 60 makine sizin domaininizde ise hepsine rdp veya skype yapılabilir.


  • the real brad pitt  (05.10.18 19:58:48) 
Alpemix, 100 makina ya kadar 350 lira mı neydi.
servis olarak kurunca bütün makinalara bağlanır.

  • neymis  (05.10.18 20:29:57) 
çare anydesk


  • baknedicem  (05.10.18 20:48:07) 
(bkz: tightvnc)


  • ukde  (05.10.18 22:55:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.