[]

üniversite çakışan dersler

ders seçimi yapıcaktım ama 2 zorunlu ders çakışıyor. ikisinde de 1 şube var ve 1 saati çakışıyor. ne oluyor bu durumda? benlik bir sorun değil sanırım.
 
Sistemden alabiliyorsanız sıkıntı yok. Çakışma olduğunda sistem vermiyorsa bölümle konuşacaksınız.


  • monogram  (05.10.18 13:17:36) 
öğrenci işlerine gidip form doldurmanız gerekecek muhtemelen.


  • canimnicknameyazmakistemiyor  (05.10.18 13:32:34) 
şöyle bir yol izleyebiliyorlar: bir dersi I. öğretimle diğerini II. öğretimler birlikte alabilirsin diyebilirler. durumunu danışmanınla görüş, bir yol gösterecektir. ancak sen peşine düşmezsen kimse düşmez.


  • yemrem  (05.10.18 13:40:28) 
herhalde sistemde öyle görünüyordur. çünkü tüm bölümün alması gereken temel dersler. herkesi etkiliyor.


  • nick bulamadim  (05.10.18 13:49:02) 
bölüm içinde hocalar yardımcı oluyordu bizde öyle durumlarda, hatta mümkünse program değişirdi. ilk haftalarda olabiliyor bu tarz sıkıntılar.


  • aydogank  (05.10.18 23:44:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.