Bu arkadaş ne yapmaya çalışıyor ?

Şimdi bundan 6-7 ay önce instadan bizim okuldan bir kız beni takip etti. Okulda bir tiyatro oyunumdan sonra ekledi acaba izledi mi yoksa rastgele mi ekledi bilmiyorum. Uzun süre bütün fotolarımı beğendi. Bende onun fotolarını beğendim. Bu böyle sürüp gitti.

2 ay önce bir gün beni instada arkadaşlıktan çıkardı. Bir gün yolda yanında bir erkek ile gördüm sanırım sevgilisi idi samimi duruyorlardı. Geçen hafta ben buna istek gönderdim instadan bakalım ne yapacak diye. Kabul etti o da beni takip etti. Fotolarına baktım o erkek ile 2 fotoları vardı kalpli filan.

2 gün sonra baktığımda o erkek ile olan fotoları kaldırmış . Geçen foto attım hemen beğendi.

Şimdi sorular :

1- Bu arkadaş ne demek/ ne anlatmak istemektedir ?
2- Tanımadığı bir kişiyi eklemesi tüm fotolarını beğenmesi ne anlama gelir ?
3- Benden bir adım bekledi ama ben mallık yaptım sonra başkasını buldu beni de sildi mi ?
4- Öyle ise Şimdi niye kabul etti ?

Veeee Final Sorusu;

5- Şimdi ben ne yapayım ?
a)Öyle karşılıklı foto beğenilerine devam
b)Bana mesaj atmasını bekleyeyim ( daha çok beklerim)
c)Ben ona mesaj atayım, önce havadan sudan bahsedeyim sonra duruma göre sohbet gelişir zaten
d)Ölü taklidi yapayım

Cevaplar için teşekkürler

yolla mesaj dene şansını, beklediğin hata

  • azeriturku  (05.10.18 09:41:50)
knk senin kız azgın bir kısrak.

veee final cevabı; bu sefer sen sil.
  • datnet  (05.10.18 09:43:06 ~ 09:45:12)
Bu sefer sen sik +1

  • stavro  (05.10.18 09:47:48)
sil*

  • stavro  (05.10.18 09:47:53)
Story atiyosa story’sine cevap at. Story atmiyosa fotosuyla ilgili bi soru sor, biraz konus, sonra birkac gun bisi yazma. Deli oluyorum ben bunlara mesela,
Kaziniyo aklima agagsgsg

  • bradshaw  (05.10.18 10:12:37)
Cesario +1 çok doğru söylemiş.sen düşünyor musun ki bir kız sana yaptığını sadece hayatının aşkına yapacak o da sensin.beğendiği 7-8 kişiye yapıyor dönüş bekliyor.sen düşünürken eleniyorsunfazla yorma kafanı.

  • birdposing  (05.10.18 10:25:21)
Mesaj atmadığın her an zararlısın.

  • xdenizx  (05.10.18 10:29:25)
boyle seyleri gorunce aklima hep bu video geliyor istemsiz :)
konuyla alakasi yok ama kusura bakmayin.

www.youtube.com
  • foster  (05.10.18 10:29:54)
Kızı surundurme. Sende kafasi kalmis. Yoluna devam etmeye calismis. Karsisina cikip durma.

  • güneyli çocuk  (05.10.18 10:30:29)