Küvet için tuz ve köpük

Küvet sefası yapan duyurucular,

Kullanıp memnun kaldığınız ürünleri paylaşabilir misiniz?

Tuz köpük harici başka şeyler de varsa yine önerebilirsiniz.

Teşekkürler

Rossmanda satılan tuz güzeldi

  • kablelvuku  (04.10.18 21:07:01)
dermokil 'in tuzunu kullandım gayet güzeldi, ancak daha sonra kendim evde yapmaya başladım. deniz tuzu, kaya tuzu, himalaya tuzu hangisini istiyosak alıyoruz, istediğimiz yağlar ya da esanslar ile karıştırıp kurutuyoruz, istemediğimiz kadar çok ve ekonomik tuzumuz oluyor. küvet şampuanı olarak da avon'un bir çok aromalı şampuanını kullandım ve memnun kaldım.

çok merak edip deneyemedğim banyo topu kaldı. çok eğlenceli görünüyor ama nasıl bişeydir bi fikrim yok.
  • hypathia  (04.10.18 21:12:39)
@hypathia süper tarif çok teşekkürler:)

  • lambada  (04.10.18 21:14:09)
@hypathia

O banyo topu dünyanın en eğlenceli şeyi. O nedenle banyo topu+1
  • kablelvuku  (04.10.18 21:22:51)
@kablelvuku bir süreliğine küvetsiz evde yaşadığım için onu yakın zamanda deneyemiyorum ama ilk fırsatta ben de deneyeceğim:)

bunlar dışında bir de küvet keyfinin olmazsa olmazı küvet tepsisi, ben bundan kullanıyorum www.banggood.com inanılmaz rahat, içeceğini, küllüğünü ya da tlfnun tabletini koyabiliyorsun,

bir de küvet yastığı :))www.tchibo.com.tr
  • hypathia  (04.10.18 21:28:36 ~ 21:31:05)
Ya süpersiniz aramaya inandım ve banyo topunu da yapmasını öğrendim.
www.youtube.com

Gerçi videonun başında küvet doldurmayı gömmüş ama napalım biz de ayda yılda 1 uzun uzun keyif yapıyoruz işte :)
  • lambada  (04.10.18 21:32:49)