[]

gmail hesabı alma hakkında

benim adım soyadım üzerine mail hesabı almayı denedim google üzerinden, baktım hesap aismi alınamıyor. alamadığım hesaba mail attım, böyle bir hesap yok dedi, geri geldi mailim. şifremi unuttum diye yazdım google a böyle bir hesap yok dedi buradan da. yani hem hesap adı boşta, hem hesabı vermiyor. konu hakkında bilgisi olan var mı ?
 
genelde istediğinin türevlerini sunarlar onlardan birini seçmeni isterler. neden bilmiyorum taa hotmail zamanından beri böyle bu.

soruna cevap olmayacak ama cidden ilginc bir durum
  • binder dandet  (04.10.18 13:03:52) 
can sıkıcı ama. hesap resmen boş ama alınamıyor.


  • semenderr  (04.10.18 13:22:17) 
arası noktalısı falan vardır karışır diye onu da vermiyor.


  • aslinda sana ne  (04.10.18 13:38:02) 
Google hesabı olarak alınmış ama mail hesabı aktifleştirilmemiş olabilir mi? Saçmaladım mı?

Ayrıca sene olmuş 2018, isim soyisim ile mail bulabilmenizin imkanı yok. Zamanında alacaktınız, ya da geleceği düşünün bir büyüğünüz sizin adınıza alacaktı.
  • John Bloor  (04.10.18 13:39:44) 
hesap adinda turkce karakter kullanmayi denemiyorsun degil mi? eger boyle bir durum yoksa, o hesap daha once acilmis ve kapatilmis. boyle bir durumda o hesabin tekrar acilmasi mumkun degil.

support.google.com
  • crucio  (04.10.18 14:15:14) 
hayir almak istedigim sekil su, farzimahal, ademadam@gmail...


  • semenderr  (04.10.18 14:48:03) 
bana ad soyad kombinasyonları önerir miisniz peki. tıkandım. erkesin var benim mail adresim yok :(


  • semenderr  (04.10.18 15:00:23) 
Mahmut Demir olsun isim, mdemir, m_demir, mhmt_demir, mhmtdemir, mhmtdmr vs vs


  • crucio  (04.10.18 21:15:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.