Enseye Lazer

Merhaba,

Enseye lazer yaptırmış olan var mı?
Çok kıllı bir insan değilim ama ensem yoğun biraz bana göre. Saç tıraşı olumca iyi güzel de hemen uzuyor, arada evde kesiyorum kendim de o da hem çok iyi olmuyor hem sonra hemen uzuyor. Saç tıraşı da pahalı olduğum yerde.

Neyse, yaptırmış olanlar varsa tecrübelerini duymak isterim. Fiyat nasıldı, sonuçtan memnun musunuz, kaç seans gidildi vs.

Teşekkürler

sırt ve omuzlara yaptırmıştım. istersen enseye de yapalım diye teklif ettiler. bi deneyelim dedim.

hayatımda böyle bir acı duymadım. beyne giden sinirleri öyle rahatsız ediyor ki o lazer. her atışta balyoz yemiş gibi (hayır hiç balyoz yemedim) hissediyordum.

öncelikle bi deneyin. acı eşiğinize göre de karar verin.
  • eeb  (04.10.18 11:26:32)