[]

Hangi parfüm, neden?

clinique happy mi yoksa l'eau par kenzo mu? er kişi için. (ikisinin kıyasını soruyorum, lütfen üçüncü marka yahut modelleri konuya bulaştırmayın)
 
yves saint lauren . la nuit del homme. la nuit diye de bilinir. bi denesen seversin aslında. Tam bir centılmın kokusu.

model bulaştırmışken soruna da cevap vereyim: kenzo klasiktir. ünlü olduğundan dolayı hanzoların kullanması da olasıdır. clinique happy derim.
  • binder dandet  (03.10.18 18:18:41 ~ 18:19:24) 
@binder dandet
la nuit, iki üç sene önce formülü değiştiğinden beri eskisi kadar güzel değil. ayrıca yaz kokusu olarak baharatlı kaçıyor. happy ile leaupar arasında tercihi sormamın sebebi ikisinin de bir yaz günü çatır çatır kullanılabilecek hafiflikte ve çiçeğimsi olduğu.

asıl sormak istediğim nokta, happy'nin "lay lay lom, turunç bahçesinde güzel bir gün" hissinin mi yoksa leaupar'ın "fresh ve ciddiyim, erkeksiyim ama içinizi de açarım" havasının mı daha cazip geldiğiydi...
  • dilemma of subscribtionability  (04.10.18 09:28:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.