iphone batarya pili değişimiyle alakalı mucize batarya Deji

apple döviz kuru nedeniyle 129 tl olan değişimi 220 tl ya yükseltmiş , bende alternatif olarak deji den almayı ddüşünüyorum güncel fiyatı 95 tl aparatı da gönderiyorlar bataryayı takmak için.Sizce alınabilir mi ?

www.deji.com.tr

babamdaki 6’ya bir yıl önce falan taktım, bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

  • passion rules the game  (03.10.18 13:05:57)
deji candır. şuana kadar 5 iphone'da deji batarya taktım. hepsi sorunsuz çalışıyor.

  • helenart  (03.10.18 13:24:06)
Deji gerçekten kaliteli batarya, ben de almadan önce donanım haberi filan okumuştum. Aldım kullandım ayrı zamanlarda iki telefonda, sıkıntı yok.

Fakat pilin değişimi kolay mı? Arka kapak var mı ayfonlarda?
  • John Bloor  (03.10.18 13:29:03)
alıyorum arkadaşlar öyleyse , orjinal gibi perfomans veriyorsa sıkıntı yok benim için

  • nivoandmira  (03.10.18 13:29:28)
alabilirsin, performansı zamanla vaad ettiğinin altına düşse de, ki bu normal iphone standartı oluyor yani performansı yüksek bi batarya, velhasıl hiç bi sorun yaşamazsın, tavsiye ederim.

fakat iphone 6'dan tecrübe ettiğim kadarıyla batarya baya sağlam beyaz bir yapışkanla arka kapağa yapışık, sıcak fön kullanın yapışkanı yumuşatmak için-, çıkartırken dikkatli olmak lazım batarya delinirse içindeki gaz oksijenle tepkimeye giriyor, patlayabilir, yanabilir vs..
  • zebragibi  (03.10.18 15:30:32 ~ 15:31:36)