[]

Hangisi

İyi oynayıp yenilmek mi kötü oynayıp yenmek mi
 
iyi oynayıp yenilmek


  • Delay Fuze  (02.10.18 22:30:47) 
Karsilikli iyi vakit gecirip berabere kalmak :)


  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (02.10.18 22:33:57) 
oynamayıp yenilmemek


  • evde liyakat kalmamis  (02.10.18 22:37:54) 
ne zaman, hangi oyunda ve neyine oynandığına göre değişiyor. gazozuna fifa ise iyi oynayıp yenilmeyi kabul ederim. baklava + hesabına halı saha ise kötü oynayıp yenmek daha çok işime gelir. :D hem iyi oynayıp yenilen takıma baklava almak çok koymuyor en azından iyi oynadık şansızdık diyorlar.


  • belkider  (02.10.18 23:04:35) 
mahalle maciysa iyi oynayip yenilmek,
lig maciysa iyi oynayip yenilmek,
kupa finali ise kotu oynayip yenmek
  • crucio  (02.10.18 23:08:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.