Sinirlilik hali

Üzerimde bir haftadır inanılmaz bi sinirlilik hali var. Belki adet dönemimin yaklaşmasının da etkisi vardır. Zaten sinirli olmaya yatkınım ama daha önce hiç bu kadar olmamıştı. Havalardan mıdır, bi mutsuzluk bi gerginlik.. Şimdi aslında bunu başkası bana sorsa düzenli seks yap derim ama ben hayatımı geçireceğim insanı bulmadan böyle bir şey yapmak istemiyorum, daha önce yaptım hiç iyi sonuçları olmadı. Dolayısıyla bu da bir seçenek değil. (2.5 senedir yalnızım ayrıca.) Valla kötü durumdayım, bana acil bir çözüm bulun, geçici bile olsa olur..

Acil seks yap:)

  • jamiro  (02.10.18 11:58:21)
düzenli seks yap.

  • datnet  (02.10.18 12:00:22)
sana iyi gelen şeyi biz nerden bilelim? ben deniz kenarında bisikletle yol yaparsam biraz daha iyi hissediyorum mesela. ya da yakın bi arkadaşımı çağırıp "ben kötüyüm" diyorum, genelde içip içip saçmalıyoruz, o da iyi geliyor.

  • kronik  (02.10.18 12:01:40)
bende de aynı zamandan beri başlayan bir hal var. normalde de baya neşeli bir insanım ama nedense bu aralar agresif hissediyorum kendimi.

havalar, regl dönemi, toplu taşıma kullanıyorsanız toplu taşıma (kendimden biliyorum) vaya şey etkili oluyor.

ben beni rahatlatan içimi açan arkadaşlarımla görüşüyorum. sağlıklı beslenmeye çalışıyorum (bu gerçekten iyi hissettiriyor.)
  • muslugubozukhayrat  (02.10.18 12:16:40)
insafsızlar cevabımı silmişler.
hollandaya git, orada keyfini arttıracak bişilere rastlarsın illa

  • barankovan  (02.10.18 12:39:01)
Meditasyon, kesinlikle şifa gibi..

Türkçe app i de var hatta "meditasyon" adıyla, hergün yapıyorum aşırı iyi geliyor..
  • lambada  (02.10.18 14:50:09)
Vakit geçirmekten keyif aldığın arkadaşlarınla buluş. İçki iç, dans et ve rahatla;)

  • cespi53  (02.10.18 15:18:12)
aile hekimine gidip sinirlilik halini anlat. tsh, t3 ve t4 e baksınlar.

  • omegascorpii  (05.10.18 23:25:47)