Kahve Hakkında

iyi geceler canlarım,

bir iki aya kadar çeşitli mağazalardan çekirdek kahve alıp, çektirip taze teze içiyorduk..

son zamlarla çekirdek kahve,

starbucks 120-140 lira 1 kg
tschibo 110 lira 1 kg
jacobs 80 lira 1 kg fakat vakumlu paket
lavazza 120 lira

bunun kağıdı da 15-20 lira oldu ya neyse.

geçen eminönünde yürürken bir dükkan gördüm içinde koca koca kahve çuvalları vardı. etiyopya'dan sumatra, vietnama kadar her çeşit kahve vardı. baktım fiyatlar 80-100 lira arası biraz pahalı geldi.

biraz araştırsak daha ucuza çekirdek kahve alacak yer buluruz. bu konuda sizin bir fikriniz var mı öğrenebilir miyim ?

not: çekirdek olarak kahveyi ucuza almak mümkün özellikle internette kilosunu 65 liraya falan buluyorsun ama bu sefer de çekirdeği filtre kağıdına uygun çekecek yer bulamıyorsun. :(

Tchibo’dan Brazil Mild’ı 100 gr’ı 7tl olarak alıyorum ben?

  • sopiro  (01.10.18 21:08:30)
brazil mild indirimde sanırım. fiyat fena değil geçen sene mart-nisanda 3,6 falandı diye hatırlıyorum.

tşk.
  • uykulu  (01.10.18 21:18:32)
aradığın maden burası:

www.sanalbaharat.com
  • mr.goodcat  (01.10.18 21:21:15)
Bu sanal baharatta baya uygun kahveler var. Tadı nasıl acaba deneyen var mı. ?

  • olaylar olaylar  (01.10.18 22:32:32)
Kahveyi istedigim gibi cekmek icin kendime sözen el.degirmeni aldim, gafa rahat..

  • insomniac 299  (02.10.18 00:00:34)