Uzak dogulu cekik gozlu kizlardan hoslanmayan var mi?

Ben tek miyim onu merak ettigimden soruyorum. Benim gibi bir kisiye bile rastlamadim, soyleyince millet sasiriyor. Ben de hic benim gibi dusunen olmamasina sasiriyorum.
Bana uzak dogulu hicbir kiz cekici gelmiyor. Yani cekici gelmiyor derken gercek anlamda hic cekici gelmiyor. Herhangi bir cinsel cekim falan hicbir sey yok, sifir. Yani uzak dogulu kizlari karsi cins olarak goremiyorum, bir erkek ne kadar cekici geliyorsa o kadar iste. Herhangi bir uzak dogulu kiza donup baktigim olmadi simdiye dek. Cekik gozluyse benim icin is bitiyor.
Var mi?

ben!
güzelliğini geçtim itici bile geliyor çoğu. en fazla tatlı kız oluyorlar, seksi bulmam imkansıza yakın.

  • Bruce  (30.09.18 23:18:32)
Bana da. Sadece animeler çekici geliyor.

Asian porno da sevmem mesela ben.
  • kablelvuku  (30.09.18 23:19:57)
Seksepalite biraz da öğrenilmiş bir şey olduğundan bana da çekici gelmediğini düşünürüm hep. Bize dayatılan seksi algı bu. Bi afrikalı arkadaşıma sormuştum onların da begenileri bizimkinden cok çok ayrıydi. Kültürel yani.

  • olaylar olaylar  (30.09.18 23:29:59)
Ben kulturel oldugunu dusunmuyorum. Ayni kultur icinde buyudugumuz insanlar bayiliyor mesela cekik gozlulere.
Daha dogrusu seksapelitenin ogrenilmis olmadigini biyolojik oldugunu dusunuyorum.

  • stavro  (30.09.18 23:37:55 ~ 23:38:53)
sevmiyorum, hiç giderleri yok. yanaklarını sıkıp yollarsın o kadar.

  • prasinos  (30.09.18 23:39:49)
burunları yüzünden sevemiyorum. evet burunları çok itici. şaşı bakınca bir gözü diğer gözü görebilir. arada burun şeysi yok :(

  • Tears of Devil  (30.09.18 23:42:53)
Japonlar disinda begenmiyorum

  • Take it away honey  (30.09.18 23:46:37)
orta asya ve sibirya dersen saygi durusuna gecerim ama guneydogu asya olsun, cin-kore-japonya olsun zerre ilgimi cekmiyor. en basta cogunlugu zaten batililara benzemeye calisan, bimbodan hallice yapay tipler. dogal guzel olani da benim ilgimi cekmiyor. kulturel bir sey olsa gerek. asyali kadinlar kafamda "cocuk gibi davranip sacmasapan hareketler yapan cok makyajli insanlar" olarak kodlandigi icin sevemiyorum sanirim ben.

  • der meister  (30.09.18 23:49:42)
balta girmemiş orman gibi diyorlar. kız kızdır knk, ırkçılığın lüzmu yok. sdfsfs

  • datnet  (30.09.18 23:51:35)
güney koreli kızlar kalp ben

  • bardakigüneşgözlüğü  (30.09.18 23:53:14)
Kişiye göre değişir. Ben de tam tersinim mesela. Gerçi benim belli bir tipim yok, her milletten hatunu güzel bulduğum oldu. O konuda etnisiteye bakmam.

  • d max  (01.10.18 00:01:04)
çekicilik,seksapalite başka bir şey fakat bir hoşlanma dürtüsü oluşmuyor bende, asyalı kadınlara karşı. Ben kültürel olduğunu düşünüyorum.

  • biravekahve  (01.10.18 00:06:38)
5 ay öncesine kadar aynısını düşünüyordum. 4 ay asyada yaşadım fikrim değişti ^_^

  • synesthesia  (01.10.18 00:10:05)
arada 3-5 tane bana göre gerçekten çekici olan bazılarını beğensem de genel olarak hoşlanmam çünkü tipim değiller.

  • Neill  (01.10.18 00:42:21)
ben
31e

  • ya ben lan neyse  (01.10.18 01:00:43)
bana da zerre çekici gelmiyorlar. kore ve çinde bulundum. üstelik korede bir defile düzenlemek amacıyla manken-model kızlarla çalıştım. en güzeli dedikleri benim için ikinci defa dönüp bakmayacağım bir tipti.

sadece gene korede barda çok tatlı bir kızla tanıştım. güzel veya seksi gelmedi sadece sevimli idi.
  • orpheus  (01.10.18 02:10:27 ~ 02:10:48)
Aynı fikirdeyim, kadınları da erkekleri de çekici gelmiyor. Çok manasız ve boş bakıyolar bence. Pornoda dahi izlemem.
28, K

  • megalomaniac  (01.10.18 02:40:35)
Sınıflarımda çok fazla koreli, vietnamlı, japon, çinli vs öğrenci var. 17-18 yaşlarındaki kızlar genelde havalı, güzel, trendleri vs takip ediyorlar, ama anneleri ya da diğer akrabaları, yetişkin olanlar yani, daha farklı.

  • sopiro  (01.10.18 07:54:15)
Japon dışındakiler çekici gelmiyor. Ki singapurlu bir hatunla uzun zaman takılmışlığım da vardır..

  • twelfth  (01.10.18 08:40:18)
çinli, japon, koreli vs. alayına hastayım. hepinizi çok pis kınıyorum.

  • orijinal nick bulamadim  (01.10.18 08:53:24)
Safkanlar bana da hic cekici gelmez ama melezligin ekstra gücünü de yadsiyamam.

  • partydisaster  (01.10.18 10:03:54)
bayılıyorum ..

  • dafuq  (01.10.18 17:51:54)
hastasıyım

  • tughan  (01.10.18 23:02:06)