Logitech MK250 wireless mouse klavye

uzun süredir kullanıyorum.
fakat mouse'un sağ tuşu gıcık vermeye başladı. basmıyor.
başka bir wireless logitech mouse alsam aynı sistem üzerinden çalışır mı? set almadan mouse ile olayı çözebilir miyim?

Unified alıcı varsa çalışır.

  • bos gezenin bos ustasi  (30.09.18 22:37:44)
benim de en uzun süre kullandığım set buydu ve sağ tıkı bozuldu. klavyeye de kahve dökülünce bir kenara attım.

bilgisayara kuracağın bir yazılımla logitech ürünlerini tek alıcıda çalıştırabilirsin. ama sanırım turuncu bir işaret olması lazım alıcının üstünde.

şu linkte detaylı bilgi var: support.logitech.com
  • jamiro  (30.09.18 22:41:44 ~ 22:44:05)
Bendeki ürünün Unifying olduğunu nerden anlayabilirim. USB stickte herhangi birşey yazmıyor. turuncu birşey de yok. zaten verdiğiniz linkten Unifying software'i kurmaya çalıştım ama stick'i çıkarıp takmama rağmen algılamadı. sanırım Unifying özellikli bir alıcı değil.

  • FT5  (30.09.18 22:56:10)
zaten listedeki destek kısmında da yok mk250.

o alıcıyı şöyle edinmiştim bir kez: kız arkadaşımın logitech mouse'unun alıcısı kaybolduğu için logitech destek'e nerden temin edebilirim diye sormuştum. bana taa hollanda'dan a4 boyutunda kalın kartondan zarf gibi bir şey geldi. içinden de alıcı çıktı. üstelik ücretsiz.
  • jamiro  (30.09.18 23:18:38)
ben logitech cordless desktop s510 i.ytimg.com kullanıyordum yıllardır (unified öncesi modellerden), mouse'u bozuldu. onun yerine bir mouse alayım dedim, aynı alıcı s.ecrater.com ile çalışan lx6 optik mouse'u tse4.mm.bing.net buldum. adam da yıllardır elinde durduğu için 10 liraya verdi taş gibi malı.

  • gkhncnzdgn  (01.10.18 13:01:26)