[]

Yabancı dili geliştirmek için Bir yerlerde çalışmak

Merhaba arkadaşlar
Şuan geçici bir işte çalışıyorum ve ben bu dönemde eksiğimi tamamlamak için ingilizce çalışıyorum. Kursa filan yazıldım. Mayıs ayından sonra işsizim. Ancak bundan malum turist sezonu acaba ben kendime yabancı dilimi geliştireceğim bir işe girebilir miyim?
Hep anlatırlar ya yaz tatilinde turistik yerlerde çalıştım. İngilizceyi öğrendim diye.

Bu nasıl olur? Nerelere gitmek/başvurmak lazım?
Yurtdışı olmaz maalesef

 
Tam olarak ingilizcen seviyen nedir? Bu turistik yerlerde çok ingilizce kasamazsın. Sadece speaking için pratik olmuş olur.


  • hz emreyiz  (30.09.18 20:52:12) 
Zaten speaking için istiyorum.
Kursa göre konuşmam A2 testler için B1 dediler. Ben konuşma istediğim için A2 den başlayacağız. 6 ay kurs sürecek

  • hoot  (30.09.18 20:54:36) 
Otellerde infoculuk işine gireceksin. Hedef kitle turistler olduğundan sabahtan akşama kadar konuşmak, ikna etmek zorunda kalacağın bir iş.


  • heidi'nin dedesi  (01.10.18 19:25:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.