[]

neden Westworld izliyorsunuz?

Game of Thrones'un yapımcısı HBO yaptığı için mi?

Sıkıcı dizi diyorlar, doğru mudur? Sıkıcı diyenlerin ergen gibi dizi izlediklerini söylemek ne kadar doğru?

ben izlemek konusunda kararsizim, tavsiye eder misiniz?

 
Ben artık yeni ve değişik bişeyler izlemek istediğim için başlamıştım. kafa yoruyor ve bu benim hoşuma gidiyor açıkçası


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (30.09.18 19:53:49) 
ben tavsiye etmem. açıkçası hep "şimdi süfer olacak" diye izledim, bir halt olduğu yok. iki sezon arasında dizinin varlığını unutuyorum, o kadar diyeyim. son sezonu izlemeye yeltendim tam 5 defa, ilerleyemedim sıkıntıdan. salla.


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (30.09.18 19:57:35) 
www.youtube.com

izlemiyorum ama belki hoşuna gider
  • güneyli çocuk  (30.09.18 19:59:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.