kıza çıkma teklifini nasıl edeyim?

yaşlar 30. yemek yerken ya da kahve içerken söylicem ama hangi cümleyle devamını getirsem?

söyleyeceklerimi belirledim aslında

sabah aklımda sen varsın, öğlen aklımda sen varsın, gece seni düşünmekten uyuyamıyorum, senden hoşlanıyorum benimle ????

liseli ergenler gibi benimle çıkar mısın? sorusu saçma geliyor
benimle birlikte olur musun desem? 1 milyon dolar versem benimle yatar mısın gibi oluyor

ne desem ya? zaten 1 yıldır tanışıyoruz. samimiyiz ama flört ötesinde bir adım atmam gerekiyor onu nasıl desem siz nasıl demiştiniz?

Bişey demene gerek yok ya seni seviyorum desen devamı gelir.

  • Boris  (30.09.18 15:38:27)
sinemaya gidin yakınlaşın vedalaşırken öpüşün

  • sonsuz  (30.09.18 15:43:36)
  • herhaltibiliyoring  (30.09.18 15:47:50)
@sonsuz öpüşmek şu an çok uzak. daha flört etmiyoruz ayda 1 ya da 2 ayda bir görüşürüyoruz.

  • earl boykins  (30.09.18 15:48:32)
Senden başka bir şey düşünemez oldum de elini tut

  • kisa  (30.09.18 15:52:45)
Yahu saçmalama ne çıkma teklifi falan. Diğer arkadaşlar da kusuruma bakmasın ama tavsiyeler ya yanlış ya sıralaması doğru değil.

“An”ını yakaladığın anda gözlerinin işine bakarak “seninle vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor. Senin fikrini bilmiyorum ama ben daha sık vakit geçirmek isterim seninle” de. Gelen cevaba göre anlarsın zaten gönlü var mı yok mu. El tutmalara falan daha sonra geç.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (30.09.18 16:10:00)
El tutmak falan aman diyim. Yaş 30 diyorsun. Tamam senle vakit geçirmek çok güzel keşke daha sık görüşsek Falan de bi önce.

  • andlee  (30.09.18 16:32:06)
süper kahraman +1

yaş 30- ama ciddi bi şey yaşanacaksa ben de bu yöntemi tercih ediyorum.
  • reavelyn  (30.09.18 16:40:34)
super kahraman +1

Çıkma teklifi falan etme. kabul etmeyecek.
  • komando kani var bende  (30.09.18 16:59:09)
deytim olur musun?

  • dedim dedim de kime dedim  (30.09.18 17:02:57)
30+ bir kadın olarak düşünüyorum da "benimle çıkar mısın" gibi bir lafa verilecek tek cevap "ay ben gülerim" herhalde. Direkt bir soru olmadan olayların o şekilde gelişmesini sağlamak çok daha doğal, ve daha az itici.

  • sopiro  (30.09.18 17:26:49)
Kız belki arkadaştan hoşlanmıyor, niye elini tutsun yahu? Böyle yaparsan aklı varsa bir daha senle görüşmez umarım.

En güzel cevabı şu arkadaş vermiş; super kahraman olsaydim baba olurdum.
  • geçerkenugradım  (30.09.18 18:07:32)
akşam eve film izlemeye çağır, o mesajı alır.

  • orpheus  (30.09.18 18:42:12)
Madem 1 yıldır görüşüyorsunuz, sana da güveniyor, direkt buluşunca yanına yaklaşıp onu sevdiğini söyle öp vs yeter zaten. Fazla şey söylemeye gerek yok. İlla işi resmiyete dökeceksen sevgilim ol diyebilirisin.

  • Erensq06  (30.09.18 19:52:40)
Baba benimle çık denilmez, lak diye el tutulmaz, şak diye kız öpülmez. En fazla hislerini açıklarsın. Senin yanında kendimi çok mutlu ve iyi hissediyorum. Seninle daha fazla vakit geçirmek istiyorum dersin. O da karşılık verirse yakınlaşmaya başlarsınız. Önce birbirinize temas edersiniz sonra ya o senin koluna girer ya sen elini omzuna atar ya da elini tutarsın. Seni seviyorum da daha sonraları söylenecek bir ifade.

  • japon askeri  (30.09.18 21:25:51)
baş başa bir şeyler içmeye davet etmek çıkmak oluyor, öyle mi oluyor o yemek yemeler kahve içmeler? çıkma teklifi flört ötesi bir adımla gerçekleşmez, halihazırda baş başa bir şeyler yapıyorsanız çıkıyor oluyorsunuz. bu süreçte ondan hoşlandığını anlatamadıysan yuhlar olsun zaten sana, anlamadıysa ona da yuhlar olsun.

flörtün ötesi adım için duygularını açman lazım, duygusal falan konuş işte. seninle vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor, imkanım olsa her gün yapardım gibilerinden bişeyler de. ya da klişe git, çiçek al şiir falan yolla. yürümenin ötesi koşucan işte biraz. bundan rahatsız olmuyorsa daha sık görüşmeye çağırıcan, böyle böyle en son bi ara seni seviyorum falan dersin.
  • Bruce  (30.09.18 21:32:44)
Cikma teklif etmek liseli ergenler gibi zaten kendi basina, cikma niye teklif ediyorsun ki? Cagir bir yerlere iste, sonra uygun bir anda soyle cok hoslaniykrum senden falan. Cikma teklif etmek nedir yav. Takilacaksonkz iste, yakinlasacaksiniz yavas yavas. Hoslaniyorum falan da demeye gerek yok.

  • stavro  (30.09.18 21:33:29 ~ 21:34:51)
Abi bu konularda bir nokta var. Orayı yakalayıp yürüyünce sekmiyor.
Çıkma teklifi gibi işler pek ilerlemiyor.
Böyle yemek vs. abartmadan eğlenceli keyifli bir anda nasıl hissediyorsanız öyle anlatın.
Hiç kimsenin tavsiyesi ya da vereceği fikir sizi kendi hislerinizden daha güzel anlatamaz.
Samimiyet önemli içinden geldiği gibi işine geldiği gibi davran lütfen.
  • yasasin yemek yemek  (30.09.18 22:41:49)
Seninle daha fazla vakit geçirmek istiyorum +1

Daha yakın olmak istiyorum.
  • John Bloor  (01.10.18 10:03:13)