Son sevgilinizle nerede nasıl tanıştınız ?

Klasik cevap, ARKADAŞ ORTAMI

Ama devamı nasıl oldu

2-3 buluşma yakınlaşma nasıl oldu ?

Sevgili olmak atağı kimden nasıl geldi ?

Karşı tarafın tepkisi ne oldu ?

Dostum benimki arkadaş ortamıydı

  • charles darwinin torunu  (30.09.18 10:57:50)
Sözlükten.
Bu bana bi mesaj attı bi sınavla ilgili, konu konuyu açtı, kokteyl muhabbeti falan geçerken ertesi güne çağırdım bunu, geldi. İlk başlarda arkadaş gibi başladık, 2 ay falan konuştuk flörtlü flörtlü. sonra dışarıda yalnız kaldığımız günlerden birinde bu öptü beni, orada bi seks döndü ayaküstü. Seks sonrası artık benim namusumsun diyip alnından öptüm, ondan sonra sevgili olduk.

  • Bruce  (30.09.18 11:24:28)
Son dört sevgilimin hepsi sözlükten.

  • a summer day  (30.09.18 11:32:53)
Normalde böylesi durumlarda kendi kendime "aman geç ya niye uğraşacaksın ki?" diyerek geçiyorum. Ama bu sefer geçemedim.

Buraya gelip ilişkisinin nasıl başladığını "ayrıntılı" şekilde anlatacak varsa saygı duyarım.

A M A

Bu nasıl bir sorma şeklidir? "Ayrıntı istiyorum". Emredersiniz haşmetmeabımız.

Bir soruyu sormanın bin yolu varsa, insanlar neden en kabalarını tercih ediyorlar? Benim sorum da bu olsun.

Sevgilimle tanışmama ilişkin cevap: Size ne?
  • gonion  (30.09.18 11:40:05)
arkaaşın arkadaşıydı. o zamanlar ortamlar ortamlar tabi.

  • datnet  (30.09.18 12:01:33)
duyurudan

  • rakicandir  (30.09.18 12:28:36)
hatırlamıyorum. bugün falan ayrılırım zati. bu ne lan :(

  • Tears of Devil  (30.09.18 12:34:37)
İlk günü geçiyorum madem orasını merak etmiyorsun.

Facebook tan ekledim. Ekledim çünkü mesajımı görsün istedim. Bazen başka gelen kutusuna düşüyormuş.

Kosa ve öz yazdık. Geçen akşam sohbet çok güzeldi, tekrarlamak isterim. Saat ve yer konuştuk. Hepsi o.

Sonra kimseden net atak olmadı, az ben az o derken ilişkinin içinde bulduk.
  • bir ileti paylastim  (30.09.18 12:41:48)
okulda lab dersinde ders anlatırken yanıma geldi.

  • birdposing  (30.09.18 14:16:14)
üniversiteden. aynı derse girmiştik okulun ilk haftasıydı. orda bir tanıştık hoş kız falan demiştim içimden. ardından aynı bölümden olduğumuzu da öğrenince içim rahatladı. bir iki kere toplu bir şekilde dışarı çıktık. özel mesajlar falan da o esnada başladı. hemen hemen 3 aylık bir arkadaşlık ve flört döneminden sonra da ilk adımı ben attım o da gülerek aynı şeyi düşündüğünü söyledi. başta çok çekinmiştim ulan arkadaş gözüyle bakarsa bana diye. bir gün gemileri yakıp söylediğimde üstümden büyük bir yük kalkmıştı. iyi ki de cesur davranmışım. 5 sene oldu.

  • golgi aygıtı  (30.09.18 14:17:15)
Derste gördüm. Bakışmaya başladık. Bi gün otobüste arkasından inip ondan hoşlandığımı, bi şeyler içmek istediğimi söyledim. Sonra gerisi geldi zaten.

Arkadaş ortamından şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. Kavak yelleri tipi ilişki başlangıçlarını sevmem. Sıradışılığa hayranım. Ndndnsms
  • Delay Fuze  (30.09.18 14:19:37)
okuldan birkaç kişi ders çalışacaktık. ben ektim. gruptan birisiyle karşılaştım neden gelmedin dedi geçiştirdim, tanımıyordum zaten kızı. ben sana anlatırım dersi buluşalım dedi. numaralaştık. sonra tesadüfen o akşam buluştuk. o geceden itibaren ivmelenerek devam etti mevzu. sevgili olma atağı gelmedi, kendi kendine zaman içerisinde gelişti.

  • reavelyn  (30.09.18 15:14:21 ~ 15:15:20)
danstan.

bu arada ulan ne çok kişi varmış olm burdan sevgili yapan. duyuru duyuru değil tinder mübarek :)
  • tughan  (01.10.18 23:03:36)
Tinder, fakat bitecek gibi. Birkaç buluşma sonrası yakınlaşma oldu.
Kavga yok her şey çok sakin, fakat muhabbettin devamı gelmiyor.
İstek benden geldi ondan ışık aldıktan sonra.
Bir deneyelim dedik fakat uzak mesafe olmaz demiştim ona da, olmuyor.
  • megacracker  (16.10.18 15:02:46 ~ 15:05:58)
Couchsurfing'den. Aslında kuzeni ile buluşacaktık, mesaj atmıştı biraz şehri gezdirir misin diye. Buluştuk, iki kişi geldiler. Onunla iletişimimiz kuzen kişisine göre daha çok tuttu, 1 sene arkadaş kaldık türkiye'de olmadığı için ama sevgili olalım istiyordu. İstanbul'a taşındı, sonrası aşk meşk.

  • saveur  (16.10.18 15:09:27 ~ 16:38:56)