[]

TDV- Dış Ticaret Uzmanlık eğitimi hakkında bilgisi olan var mı?

Ankara'da verilen bu kursa katılmayı düşünüyorum ancak kurs hakkında bazı çekincelerim var. Daha önce katılmış olan ya da tdv hakkında bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerinizi payalaşabilir misiniz?
teşekkürler. 
ben istanbul'da katıldım. ben zaten uluslararası ticaret lisans mezunuyum. sonrasında da global pazarlama yüksek lisansı yaptım. benim için yeni bilgiler değildi eğitimde verilenler ama eski bilgilerimi tazelemiş oldum.

eğer sıfırdan dış ticarete atılacaksanız ön bilgi edinmek için faydalı, hocaların çoğu çok iyi. özellikle murat evirgen efsane bir hoca.
  • flexin  (29.09.18 22:06:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.