podcastleri gercekten dinleyen insanlar var mi?

bana hep gereksiz gelmistir. acaba ben mi istisnayim. yoksa sirf boyle birsey var diye mi onumuze suruluyor.

hayatinizda kac kere podcast dinlediniz? motivasyonlariniz neydi merak ediyorum.

ben dinliyorum. ingilizce kulak asinaligi icin bire bir. faydasini gordum. ek olarak, yeni seyler de ogrendim podcast dinleyerek.

teknolojinin faydali olup olmamasi kullanim seklinize gore degisir.
  • Leonardo~Da~Vinci  (29.09.18 13:13:24)
merakli oldugum konu, takip ettigim prof. spesifik olmasi lazim ama evet. acip da dinleyim isi degil.

  • mewthree  (29.09.18 13:15:48)
komedyenlerin konuk edildiği podcast'leri dinliyorum. örneğin bill burr. çok komik adam.

  • nice tnetennba  (29.09.18 13:19:50)
cenk erdem power fm'de sabah programı yaparken dinleyemediğim zamanlar akşam yatakta dinliyordum.

  • naksidil  (29.09.18 13:21:55)
Hemen hemen her gün podcast dinliyorum.

@nice tnetennba, bill burr'un kendi podcast'i var, seviyorsan onu da deneyebilirsin :)
  • noluyo yaa  (29.09.18 13:22:04)
Ben bi ara baslamistim yururken canim cok sikiliyor diye de sonra kendimi fazla kaptirip odaklaninca gelen gecen arabalari fark etmemeye baslayip biraktim. Bilgi duzeyumin eksik oldugunu dusundugum konulari dinliyodum ben genelde.

  • superfluid  (29.09.18 13:40:14)
Ben de ingilizce için dinliyodum ama evde yapmak çok zor. Genelde uzun yürüyüşler esnasında dinleyebiliyorum zira muzik dinlemek ve podcast dinlemekten başka seçenek yok.

  • anarsika  (29.09.18 13:52:44)
is yerine giderken ve donerken dinliyorum, gunde 1.5 saat filan.

  • fakyoras  (29.09.18 13:55:38)
Yabancı arkadaşlarımın hepsi çok severek dinliyor nedense.

  • sopiro  (29.09.18 13:55:43)
Dinlemediğim gün yoktur herhalde

  • mezarkabul  (29.09.18 16:03:46)
Kaliteli ses kayıtları olan podcastler bulamadığım için dinlemiyorum. Varsa tavsiyeler alırım ben de hazır başlık açılmış. Eğlence/mizah olsun yeter. Trafik başka türlü çekilmiyor.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.09.18 16:06:11)
Hic dinlemedim dinlemem de. Dunyanin en sikici seylerinden biri.

  • stavro  (29.09.18 16:20:28)
1 kere dinledim. oktay çavuş'la nfltr'den bi elemanın türkiye amerikan futbolu ligleri hakkındaki bi muhabbetiydi. 2 saat falan.

  • Delay Fuze  (29.09.18 18:50:28)
ara sıra şunu dinliyorum: (bkz: you are not so smart).

  • ganbatte  (29.09.18 19:11:14)
Ünsal ünlü’nün podcastlerini dinliyorum aux dan arabaya verip yol boyu gündem ve gazete yayınlarını dinliyorum

  • 06460  (29.09.18 23:29:04)
uyurken dinliyorum. son 6 ayda 50 tane dinlemişimdir.

  • ya ben lan neyse  (29.09.18 23:36:27)