Rizespor- Fenerbahçe maçı ne olur?

Bahis oynayan biri değilim aslında, gurbetteyim. Rize - Feneberhçe maçı için Fenerbahçe galibiyetine 1.90 oranı var, tek maç. 3-4 aylık maaşı basasım var, bir daha gelmez böylesi diye düşünüyorum. Cocu'nun son şansı, Aykut iki günde bir açıklama yapıp, ben hazırım diyor, Ersun da olabilir. Derbi öncesi de fb yönetici Aykutu övüp durmuştu. rize ligin dibinde. Sizin düşünceniz?

fener lazlara karsi iyi oynuyor. ama takim o kadar kirilgan ve kotu ki, buyuk takim, zor durumda asla kaybetmez diyecek bir dinamik kalmadi. bi hafta iyi oynuyor obur hafta sicislarda. cocuyla, futbolcu performanslariyla yada baskanla alakasiz kulup ruhuyla ilgili tanimlanamayan bir sikinti bence. ben yuzde 60 ihtimalle fener diyorum. riskli bence haci.

  • mayeskuel  (29.09.18 13:12:10 ~ 13:13:14)
Rize sürprizli takımdır. Fener zâten çok dağınık başladı. Ben olsam güvenip oynamazdım.

  • istambul  (29.09.18 17:14:55)
Doğru oyuncular oynarsa bu maç çıkış maçı olabilir. Aksi takdirde ortalık kaynamaya başlar. Bence kritik bir maç.

  • defansif orta saha  (30.09.18 10:34:26)
İnşalla oynamamışsındır diye geldim.

  • noluyo yaa  (30.09.18 20:22:21)
oynamadım çok şükür, son dakikaya kadar ikilemde kalmıştım, Okan Buruk faktörü var diye vazgeçmiştim. Fener bitmiş.

  • speedy  (30.09.18 20:37:47)
iyi yapmışsın karşim ben de merak ettim napcın diye

  • mayeskuel  (30.09.18 20:49:20)