[]

macbook vida

macbook'un alt kapak vidalarını nereden alabilirim? internetten değil gidip almam gerek.
 
apple teknik servislerinde vardir.


  • Leonardo~Da~Vinci  (29.09.18 13:14:51) 
nerde bulunduğun önemli tabi :)

türkiye=istanbul olarak düşündüğümüzde

kadıköyde yazıcıoğku iş hanı var. bilgisayar tamircileri var içinde. onlarda muhakkak vardır. veya bulunduğun yere en yakın elektronik parça satan yere git aynı ölçülerde bir vida bulup onu tak. kumpasla ölçüp takabilirsin bence.
  • mr.goodcat  (29.09.18 13:25:43) 
mecidiyekoy'de meydana yakin boyle 2-3 merdivenalti tarzi apple servisleri var, baska bi sebepten gidip istemistim bikac tane vermislerdi.


  • hjarteblod  (29.09.18 16:05:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.