[]

ankara soğuğu

ankara'da şu tarz montlar yeterli olur mu? daha önce o kadar soğuk bir yerde yaşamadım.

www.morhipo.com

www.morhipo.com

 
ne kadar üşüyen biri olduğuna bağlı tabi de bence ankara kışı için yeterli olmaz.


  • pati  (29.09.18 09:13:16) 
şişme olan sıcak tutabilir. kaşeyi çok kışlarda giyemezsin.


  • elorelia  (29.09.18 09:29:31) 
Ben onlardan daha incesiyle kış geçirdim. Ankara soğuğu overrateddır.


  • Drakath  (29.09.18 09:49:05) 
Birinci ile götün donar.


  • gozu acik sevisen yahudi  (29.09.18 10:32:22) 
Bana ikisi de olmazdi sahsen. Ilki icin 60% yun diyor ustelik bes para etmez. Kaz tuyu ve kat+kat giyinme olayini tavsiye ediyorum. Beni -30C larda kurtarmisti bi sure en azindan.

Edit: Ama erkekler daha az usuyor tabii, belki seni kurtarir :D
  • superfluid  (29.09.18 13:47:16 ~ 13:48:08) 
Hepsi olur altına içlik giydiğin sürece gideri var.

O içlik giyilecek.

Ankara soğuğu overrated diyen arkadaş tam yememiş Ankara soğuğunu. Gece 3:30'da köprü altında nöbet tuttuğumu bilirim Ankara'da. Şu an kuzey kutbuna yakın yaşıyorum o kadar üşümedim ömrümde.

Ankara -4 derecesi Erzincan'ın falan -15'inden fazla üşütür.
  • bos gezenin bos ustasi  (29.09.18 14:39:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.