Kedinin kusmasi

Yanima bir ara geldiginde yalaniyordu, tezgah falan silmistim mutfakta deterjanli, ama dedim yalamamistir herhalde. Bi saat sonra falan 2 defa kustu,binyandan da ac karnina cok mama yedi, yogurt yedi biraz da. Neyse duzeldi sonra. Ama şimdi tekrar kusmaya calisti, bu sefer midede bisey de kalmadi, sari mide suyu kustu biraz. Zehirlenmis falan olma ihtimali var midir ya gece gece evde de kimse yok kormaya basladim.

Kediler kusar, tüy falan atıyorlar. Malt macunu yedirin dışkıyla atar.

  • angelus  (29.09.18 00:23:54)
Yani yedikten hemen sonra da baya hoplamali ziplamali oynadi,bundan da olabilir belki.ama bilemedim. Normalde olmayan bisey de tam.da bu silme.isinden sonra basima gelince boyle biraz korktum.

  • elloweeth  (29.09.18 00:29:45)
kedi kusar +1

bizimki de 1 sene içinde 2 defa kustu sadece; ilkinde kendi kusmasından korkup bütün evi koşturarak turladığından her taraf mahvolmuştu. Nadiren kusan kedi olunca insan endişeleniyor da normal bir durum. deterjandan kussa bizimki her hafta hastanelik olur. Zaten genelde deterjan kokusundan rahatsız olup kaçıyorlar.

Malt sahiden çok işe yarıyor bu arada.
  • fraise  (29.09.18 01:10:35 ~ 01:11:07)
art arda çok fazla kusarsa tehlikeli, onun dışında kusar, normaldir.

  • nice tnetennba  (29.09.18 08:25:40)
Kusma tek başına yeterli hastalık semptomu değil. Kusmanin yanında ishal,idrarda kan, denge problemi, titreme görürseniz endişelenin.

  • Telcontarin  (29.09.18 13:00:48)