conor vs khabib ?

siz bu karşılaşma hakkında ne düşünüyorsunuz? khabib bana kalırsa teknik olarak çokta iyi olmayan bir sporcu, zira ufc'de grounding bana fazla amatörce geliyor, sanki kaçak dövüşüyorlar gibi. khabib ise ayakta dövüşmeyi tercih etmeyen, eline geçen her fırsatta tackle için uğraşan bir sporcu. conor ise tam tersi ayakta dövüşmeyi seven, bundan dolayı ise gücü çabuk tükenen bir sporcu. 189'da mendes ile yaptığı karşılaşmaya bakılırsa conor, grounding konusunda bayağı dayanıklı görünüyor. bir de buna conorun tekniğini eklersek herif gayet alacak gibi.

khabib'in tarzını da oldum olası sevmiyorum. o sakallar falan.. geçen bir türk dövüşçü de khabib'in tüm skillerini ve saçını sakalını kopyalayıp çıktı sahaya. bütün dünya (?) bizi yıkık olarak tanıdı bana kalırsa. sizce kim alır?

Conor alır. Habib kim ya. Allahın güreşçi orta asyalı ışid sempatizanını adam ettiler başımıza.

Şaka şaka. İkisini de severim ama conor’ın yeri ayrı. Conor bambaşka bi dövüşçü. Ağzını burnunu dağıtacak habibin. Yazık olacak çocuğa.
  • Delay Fuze  (28.09.18 23:49:43)
@Delay Fuze aynı şeyleri düşünüyoz dağıstanlı hakkında. doğru düzgün bir stile hakim değil. conora bakınca capoeira'dan jiujitsusu'ya uzanan bir dizi über dövüş sanatı görürken, ki bir çoğu cidden stili olan dövüş sporları... khabibe bakınca bi bok görünmüyor amg.

  • Tears of Devil  (29.09.18 00:42:18)
Conor alırsa ancak ilk 4-5 roundta alır. Alamazsa geçmiş olsun ama teknik ama ko kaybeder.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.09.18 05:37:30)