[]

Ankara e-Sınav Merkezi

ankara dışından gelecek biri için yht mi otobüs mü daha avantajlı buraya ulaşmak için?
emanet sorun olmaz deniyor, gerçekliği/güncelliği nedir? 
487 gidiyormuş buraya. ulustan geçtiğine göre ben yht diyorum.
emanet konusunda da şöyle denmiş;
eksisozluk.com
  • elorelia  (28.09.18 17:03:57) 
ikisi de olur.

• otobusle gelirse aşti'de havaş'a biner.
• trenle gelirse inip biraz yürüyüp belkoair'e biner.

ama otobusle gelirse daha rahat biner. havas ayni yerde.
  • tabudeviren  (28.09.18 17:07:32) 
emanet sorun değil. ösym'nin emanet kutuları var. ulaşım bilgisi verilmiş zaten. ama 487'ye güvenmeyin. havaş veya belkoair kullanın. gar veya aşti'ye indikten sonra buraya varmak 90 dakika civarında sürebilir ona göre geliş planlayın. imkan varsa havayolu ile de gelebilirsiniz. havalimanı, sınav merkezine belkoair ile 20 dakika sürüyor. tüm ulaşım seçenekleri sınav bitiminde tersi yönde de çalışıyor.


  • helenart  (28.09.18 17:20:48) 
havaş veya belko, havalimanından önce yolcu indiriyor mu?
hiç duymadım.

  • elorelia  (28.09.18 17:32:37) 
@elorelia sinav olduğu gün, sınav merkezine kadar yolcu taşıyan seferler bile var.

win win
  • helenart  (28.09.18 17:40:45) 
Valla ben belko ile havaalanına giderken adamın birini otonomi kavşağında indirdi. Demek ki güzergah üstünde inmek isteyeni indiriyor. Sınav merkezinde de indirir nolacak.

Otobüsle gelin, aşti'den belko'ya binin.
  • kibritsuyu  (28.09.18 22:27:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.