[]

Sosyal medyada baska soyadi kullanmak

Bir arkadasim sosyal medya hesaplarinda kendi uydurdugu bir soyadini kullaniyor, isverenler bunu online aradiklarinda paylasimlarini falan gormesinlermis.Herseyi anladim da Linkedin de bile onu kullaniyor. Lan Linkedin'de de mi gormesinler. Hic boyle birsey yapani gordunuz mu daha once? Sizce de acayip degil mi?
 
gördüm, ben. değil.


  • kamile necaset  (27.09.18 20:48:59) 
facebook'ta degistiren biliyorum da linkedln ilk defa duyuyorum. evet acayip gercekten.


  • Leonardo~Da~Vinci  (27.09.18 21:20:06) 
Linkedin e kadar sorun yoktu +1
Linkedinde takma soyadi kullanan maldir.

  • stavro  (27.09.18 21:26:49) 
Almanlar'ın hemen hemen çoğu böyle yapar


  • mysql34  (28.09.18 02:35:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.