[]

kulaklıkla müzik dinlemelik cihaz

mp3 çalarların falan devri kapandı. artık müzik ihtiyacımızı telefona kulaklık takıp gideriyoruz.spotify falan derken iş bambaşka bir hal aldı.

ancak ben telefondaki ses kalitesinden hiç memnun değilim. telefonlardaki radyonun rezilliği de ayrı bir konu. radyo resmen "var" demek için koyulmuş. ses sanki mono kanallı ve ses kalitesi çok kötü.
piyasada satılan mp3 çalarların radyoları da, ses kalitesi de vasat.
telefondan müzik dinlemenin benim için tek yolu önce poweramp gibi bir ekolayzır falan indirmek. sennheiser dan aşağı kulaklık da kullanamam.

asıl sorun bu değil, ben müziği telefondan tamamen ayrı, bağımsız tutmak istiyorum.
astell& kern gibi markalara falan 5-6 bin lira para sayamam ama iş görecek bir cihaz ne tavsiye edersiniz?
ipodların ses kalitesi nasıl? radyosu var mı ve radyosunun ses kalitesi nasıl?

aradığım cihazın radyosu araba radyosu gibi kaliteli ses verecek. bassını tizini doygun verecek.
ses kalitesi şahane olacak. flac da çalarsa tadından yenmez.

 
online radyo ile bu işi yeni bir cihaz almadan çözebilirsin


  • acetaminophen  (27.09.18 18:41:32) 
techno-fi.net'e bir bakın, bütçenize göre bir cihaz bulabilirsiniz muhakkak. radyoyla işim olmaz, cayin n3, shanling m2s önerebilirim. hidizs ap100 kullanıyorum bende.


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (27.09.18 19:02:08) 
telefondan tamamen kurtulmak istiyorsanız anahtar kelime dap. cayin,fiio gibi markaların güzel cihazları var. yok telefon daha pratik,daha özellikli dersenizde kulaklık amfisi araştırabilirsiniz. dap a göre daha uygun fiyata olayı çözebilirsiniz. zaman içinde bi de iyi bir kulaklık patlatırsınız güzel olur.
ayrıca @birfincankahvedahaisteyenadam +1
techno-fi.net sizin ilacınız
  • genc irisi  (27.09.18 19:24:22) 
Şunu tavsiye ederim:

Xduoo X20

www.banggood.com
  • lancelot du lac  (27.09.18 22:20:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.