Bu kız nasıl evlenecek?

Çok sevdiğim bir arkadaşım var. 33 yaşında. Görücü geliyorlar ama hepsi kendinden küçük. 6 senelik sonu hüsranla biten bir ilişkisi oldu. Onla internetten tanışmıştı. İlla evlenmek zorunda mı demeyin, illa evlenmek zorunda olduğunu düşünürsek ne yapabilir?

Burda ifşalardan gördüğum kadarıyla hep 33 aşağisi. Hem yıllardan beridir bekar takılan hatunlar var burda. Burdan umudum yok.

  • for day to break  (27.09.18 18:28:07)
Kursa yazılsın

  • nickimin hakkini veremedim  (27.09.18 18:31:54)
cafelere gidip erkeklere kesişsin. gülümsesin
kesin birisiyle evlenir.
erkeklerin hiçbir kriteri yok inan ki
  • bana her yer cehennem  (27.09.18 18:33:16)
cafelere gidip erkeklere kesişsin. gülümsesin
kesin birisiyle evlenir.
erkeklerin hiçbir kriteri yok inan ki

+1

ülkemizde kadınların alıcısı her zaman var.. elini yukarı kaldırsa en kötüsünden 3 5 kisi bakar.
  • lata  (27.09.18 18:34:35)
belediyenin vs. kurslarına gidebilir. tabi evlenmek amacıyla değil, ilgi duyduğu bir alana gitsin. orada belki birileri ile tanışır.

  • güneyli çocuk  (27.09.18 18:35:00)
işi gücü yok mu oralardan yürüyen çıkar. hem artık ben seçerim yaşınıda geçmiş. önüne çıkana kapak atması lazım.

  • paudi  (27.09.18 18:42:36)
tinder indirsin, bio'ya evliliği istediğini mizahi bir dille yazsın.
caz vs gibi kısmen kalitesiz erkeklerin uzak durduğu konserlere gitsin yalnız erkeklerle konuşsun.
ekşi sözlük yalnız erkek dolu. burada ifşa başlığı işe yarayabilir.
couchsurfing buluşmalarına gitsin yabancı erkekle buluşur. türkler de geliyor. bak hatta bu bayağı iyi fikir çünkü yaşları geçkin insanlar oluyor buralarda. ve yalnız oluyorlar.

ben kadın olsam, tinder plus alıp konumu londra/zürih/ny/la'e getirip zengin koca bulurdum 33 yaşında olsam. 35-36'tan büyük erkekle de evlenmezdim.
  • kamile necaset  (27.09.18 18:52:40)
Erkeklerin hiçbir kriteri olmasa o kız zaten şimdiye kadar 33 kere evlenirdi.

Eski manitasını unutsun belli ki unutamamış hala.

Evde kalmış, bu saatten sonra zor. Şaka şaka. Her kör satıcının bla bla
  • Delay Fuze  (27.09.18 18:53:57)
biriyle alti sene iliskisi olmus birinin gorucu usulunu kabul etmesi cok acayip.

yasi kucukleri sirf yasi kucuk diye mi kabul etmiyor?
  • tabudeviren  (27.09.18 18:57:01)
Bunun için evlenip bir de çocuk yapacaksa psikiyatra görünsün.

  • farabi  (27.09.18 18:59:56)
Görücüden kurtulmak için mi illa evlenmesi gerekiyor? Doğru mu anladım?

  • Dylan Murphy  (27.09.18 19:09:57)
biraz daha sosyal olabilirse illa ki birileri çıkar. kadın/erkek bağımsız olarak söylüyorum; herkesin bir alıcısı vardır.

  • Neill  (27.09.18 19:11:31)
Arkadaşlar görücülerden kurtulmak için mi evlenmek istiyor nasıl bir çıkarım. Hey Allahım sinirlenmiycem. Bir tane kadın işyerinde oģlu için yazıldı buna. Oğlan da 27 miş. Görücü dedıģim bu. Tabi ilişkisi onu ćok yıprattı kolay mı. Ayrılık sebebi üstüne üstlük ihanetti. Ama eskisi gibi değil artık gülüyor ciğerparem. Ben kendi kendime gelin güvey yapmaya çalışıyorum. Artık bu saatten sonra seçme şansı yok demişsiniz lakin mayışlı memuru tipi çekmedi diye reddetti. Bu arada kendisinin mükemmel güzel bir yüzü var. Üni.den arkadaşım herkes beğenirdi sadece ben değil. Nasip kısmet

  • for day to break  (27.09.18 19:36:50)
"İlla evlenmek zorunda mı demeyin, illa evlenmek zorunda olduğunu düşünürsek ne yapabilir?" Böyle bir cümlenin üzerine illa görücü gelenlerle evlenmek zorundaymış gibi bir anlam çıkıyor! Evet Allahım "çıkarım" ın sebebini oluşturan a sinirlenmeyeceğiz! Akıl fikir, Türkçe anlam bozukluğu!

.
  • Dylan Murphy  (27.09.18 19:59:03)
evden dışarı çıksın.. bir takım kurslara aktivitelere katılsın.. bu aktivitelerde kendisiyle iletişim kurmaya çalışan erkeklere burun kıvırmasın konuşsun, iletişim kurmak önemli..

"birlikte oraya gidiyoruz buraya gidiyoruz" gibi davetleri geri çevirmesin, grup aktiviteleri her zaman için güzel bir başlangıçtır.. insanlar birbirlerine alıştıkça gerçek yüzlerini göstermeye başlıyor, hatta niyetlerini de belli etmeye başlıyorlar..

toparlarsak, ilk adım evden çıkmak..
  • strobist  (27.09.18 20:03:07)
Dikkat ettiysen nokta koymuşum ve başlığa istinaden kurmuşum illa evlenmek zorunda mı demeyin cümlesini. ama sözünü ettiģin anlam bozukluğunu hala anlayamamiş olsam da buna kafa yorcam bi ara nasıl olduğunu.

  • for day to break  (27.09.18 20:06:02 ~ 20:07:41)
Bu arada kızın gideri varda 36 yaşımda bi arkadaşıma ayarlayabilirim. Tel no yollayın. Lokasyon ankara

Çocuk boylu poslu, döşü kıllı, parası var, ekmediği yerden biçer, çalışkan, tipi de iyi. Geçenlerde nişan attı. Sığır gibi geziyo arkadaşlarıyla. İki tane ıskartadan bi per yaparız belki.
  • Delay Fuze  (27.09.18 20:16:51)
Bizim kız istanbul'da ama. Ay olur mu dersin. Bence sen oğlandan numarayı al ya da ben kıza soruyum bi.

  • for day to break  (27.09.18 20:47:56)
ooo hadi hayırlı olsun. düğüne bizi de çağırın :)

  • tabudeviren  (27.09.18 20:54:13)
Yani bu tarz olsun bitsin bir an önce, anlayisi mutsuz bir evliliğe itebilir. Bana sorarsanız acele iş yapmamak lazım elbette hayatın akışında karşısına çıkacaktır.

  • biravekahve  (27.09.18 21:06:07)
İstanbul’daysa olmaz ya. Gerçi bizimki beğenir belki. Belli de olmaz bu işler. Bakarsın hemen evlenirler. Sen bana boş mesaj at cevap olarak numarasını vericem arkadaşın. Mobildeyim ben atamıyorum ilk

  • Delay Fuze  (27.09.18 21:16:06)
cevap: yine internetten.

ingilizce varsa, okcupid kullansin. yabanci koca bile bulabilir.
  • Leonardo~Da~Vinci  (27.09.18 21:25:49)
ben bi çeyrek takarım. hadi hayırlı olsun.

  • güneyli çocuk  (27.09.18 21:26:15)
Arkadaşıma mesaj yoluyla epey teklif geldi. Bu konudan kendisine hiç bahsetmeyceğim. Sırayla numaraları bir tanıdık nosu gibi vereceğim kendisine. Eğer kalleşlik yapar bu sorumdan söz ederlerse ona o zaman güzel bir dille uzah ederim. Nasibin nerden geleceği hiç belli olmaz. Tabiki pat diye evlilik olmaz gorüşüp tanışilir. Bu sorumu silmeyeceğim. Belki yalnîz hemcinslerime yardimcı olur az da olsa. Hepinizin mutlu beraberliği olsun inşAllah. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

  • for day to break  (28.09.18 08:57:50 ~ 08:59:15)
@darkrocq birşeyler yakalamış gibi sanki. net olmakta fayda var.

  • joooper  (28.09.18 09:36:22)
Darkrocq:D +1 piremses+1

  • Dylan Murphy  (28.09.18 10:27:19)
Couchsurfing iyi fikir, paçoz diyebileceğim cinslikte bir kız yabancı koca buldu. Bir de İstanbul'da kullandığım bir tandem sitesi vardı adı aklıma gelmedi şuan bilen varsa yazarbilir belki. Dil bilmese de Türkçe öğretir, çevre edinir.

  • geçerkenugradım  (28.09.18 11:34:05)