Telefon önerisi

Merhaba duyuru ahalisi,

2000 bütçeyle asagıdaki markalardan birinin telefonunu alacağım. öneriniz var mı?

-xiaomi
-huawei
-samsung (en son çare)

kesinlikle xiaomi. hem ablama hem kardeşime aldık canavar gibi telefon.

  • prasinos  (27.09.18 14:33:55)
eşim daha geçen xiaomi a2 aldı.
parmak izi arkada olduğu için garibime gitti.
iphone 6'ya göre büyük geldi(büyük tel. sevmem, tek elle zor).
sesi sona getirince cızırtı yapıyor ya da yayınlarda sorun var ya da başka bir şey... dikkate alınacak bir şey olmayabilir.
kullanım süresi makul.
saf android.

dışardan gözlemlediğim kadarıyla dikkatimi çekenler bu kadar. ben olsam şans verirdim.
  • cemiyetin ünlü siması  (27.09.18 14:46:26)
büyük telefon seversen htc u ultra al. 2000 altında olan çoğu telefonun kamerasında ois yok, bunda var. işlemcisi de iyi. htc de iyi markadır. htc türkiye garantili 1.900 küsür.

  • Neill  (27.09.18 14:51:40)
huawei

  • kronik  (27.09.18 16:25:44)