Euro 2024'ü Türkiye'nin düzenlemesini ister misiniz?

Bugün belli olacak ev sahibi, bilmeyen varsa. Almanya ve Türkiye aday ve evet ben de biliyorum ki %99 ihtimalle Almanya kazanacak ev sahipliğini ama yine de soruyorum Türkiye'de olmasini ister misiniz?

Ben her şeye rağmen yine de isterim sanirim. Ev sahipliği güzel bi sey bu tarz turnuvalarda. Ama İzmir'in ev sahibi kentlerden olmaması büyük rezalet. İzmirli biri olarak hiç şaşirmasam da yine de çok kızgınım. Hem bu bahaneyle rezil durumdaki İzmir Atatürk Olimpiyat stadı da yenilenirdi.

İsterim.

Ben her şeye rağmen yine de isterim sanirim. +1
İzmirli biri olarak hiç şaşirmasam da yine de çok kızgınım. -1
  • datnet  (27.09.18 11:32:04 ~ 11:34:11)
istemem. gidip sadece iki ülkenin tanıtım videosunu izleyin, aradaki fark öyle acı bir şekilde çarpıyor ki insanın yüzüne.. basit bir tanıtım videosuna ve logoya bile özenmeyin, video metni ortaokul kompozisyonu tadında olan bir ülke gelecek milyon tane turiste nasıl hizmet verebilir? çomar, yabancı karşıtı, sapık - tecavüzcü, niye etek giydin lan diye tekme atan insanların olduğu yerlere bunca insanın gelmesi yazık değil mi? işi her zaman en iyisine vermek gerekir, kendi ülkem bile olsa milyonlarca insanın mağdur olmasıni, memnuniyetsiz ayrılmasını istemezdim.

ek: izmirliyim, yazık olmuş ama umrumda da değil.
  • mehmed resad  (27.09.18 11:33:51 ~ 11:35:27)
isterim +1

izmir'liyim. şaşırdım ve kızgınım.
  • himmet dayi  (27.09.18 11:34:29)
almanya kazanırsa biz de kazanmış sayılmayacak mıyız? :')

  • since1907  (27.09.18 11:36:36)
gerek yok. hadi pamuk eller cebe diyecek bir yönetim var çünkü.
yine bir organizasyon yapılacaktı. isntabul'da akaryakıt fiyatlarına ek vergi koydular bunun için.

  • sutlu nescafe  (27.09.18 11:36:39)
İstemem. Mastafları bize girecek zaten bitiğiz. Gelen turistler de en rezil hâllerimizi görecek, tecavüze uğrayacak vallahi hiç gerek yok.

  • le jeune turc  (27.09.18 11:37:08)
Şark kurnazı esnaf, taksici, kapkaççı, yankesici bilmemne ellerini ovusturuyordur, gelseler de paralarını tokatlasak, karılarına, kızlarına sarksak diye, bizim ülkeye fazla. Diyelim turnuvada rakibimizle maçımız var, format gereği biletler yarı yarıya bölüştürülüyor. Olası bi kötü sonuçta ortalık kan gölüne döner, futbol taraftarlığı beyinzsizliği malum

  • freedonia  (27.09.18 12:22:26)
Isterim. Turkiye zaten milyonlarca turisti guzelce agirlayan bir ulke. Rusya bile dunya kupasi yaptiysa tr euroyu hayli hayli yapar.

Onun disinda izmir olaydi iyiymis
  • kuehles blondes  (27.09.18 12:31:18)
istemem.

büyük bir para var ortada. 70 milyar euro ya da dolar gibi bir şey konuşuluyor.

o parayı sanayi, endüstri, eğitim, bilim gibi geleceğe yönelik şekilde değerlendirmeliyiz.

avrupalı için ucuz bi etkinlikten başka bir şey olmayacak. şu anda para birimimiz 1/7 oranında çünkü.
  • eeb  (27.09.18 12:31:19)
istemem. bizim ayranımız yok içmeye. statta, yollarda, otellerde inşaat işinde çalışacak adamları havalimanındakilerden beter yapabiliriz.

almanya bütçe fazlası veriyordu. harcayabilecekleri bir para var. almanlar düzenlesin.
  • barankovan  (27.09.18 13:12:28)
isterim

olmayacak duaya amin demem.
  • babilbaligi  (27.09.18 14:26:50)
isterim tabii, niye istemeyeyim. önemli prestij.

  • Neill  (27.09.18 14:58:50)
bir yanım istiyor bir yanım kızgın. sırf muhafazakar değil diye stada yapmadıkları İzmiri cezalandırıyorlar. bu ülkenin en büyük 3. şehri ve avrupaya kafa olarak en yakın şehirken izmiri dışlamak çok kalleşçe.

  • mikahakkinen  (27.09.18 15:38:41)
vermediler zaten: tr.sputniknews.com

istemiyordum. futbolla ilgili hicbir sey istemiyorum.

gecmis olsun.
  • Leonardo~Da~Vinci  (27.09.18 16:15:52 ~ 16:21:32)
istemem. bu tarz büyük organizasyonlar ülkeler açısından ortalama birkaç milyar dolar zarara yol açıyor. kârlı bir iş değil.

  • zgrydn  (27.09.18 16:19:06)
her şeye rağmen nedir ya :)

her şeye rağmen doların 3 liraya düşmesini ister misiniz? gibi bir soru bu

elbette isterim
  • dafuq  (27.09.18 16:26:04)
@dafuq

Ekonomik duruma, hükümetin propaganda için kullanacak olmasına, Konya'ya giden turistlerin karşilaşacaği tutuma rağmen isterdim evet

@zgrydn

Her şey para değil. Avrupa futbol şampiyonası düzenlemek, olimpiyatlara ev sahipliği yapmak falan ülke için çok önemli olaylar
  • nundu  (27.09.18 16:35:34)
İsterdim ama olmadı. Hatta merakla izledim o açıklama anlarını. Deli gibi eğlenirdik lan. Sanki ülkenin paralarını bize harcıyorlar. Ben eğlenmeme bakardım valla.

  • eazy  (27.09.18 16:39:26)
@nundu, bu kadar hassas bir dönemde yapılacak yatırımların geri dönüşünü sağlayamazsan toplumu manevi açıdan da yıpratırsın. futbol kardeşlik, birlik beraberlik, laylaylay geyiklerine karnımız tok.

  • zgrydn  (27.09.18 16:48:12)
@eazy +1 devletin parasindan sanki hakettiğim kadar düşüyor bana. Gidip kendilerine yaptiklari saraya 2 oda eksik koyarlardi belki.

Ben de heyecanla izledim baya da üzüldüm almanya çıkınca. Ama o tanitim videolarinda bile belliydi. Almanya o kadar profesyonel yapmış biz sneijder, kuyt, quaresma ve aşiri alakasiz şekilde nusret koymuşuz. Bu ne saçma bi tanıtim videosuydu
  • nundu  (27.09.18 16:56:05)
@nundu

olm ben dünden beri Bursa'da kalacak yer var yaz, Eskişehir'de üniden arkadaşı ararım yer ayarlar yaz, Kocaeli yakın zaten git gel yap yaz yaz, Ankara'yı duyurudan buluruz yaz, Konya'yı salla, antep i köşele falan diye not tutuyordum arkadaşlarla.

Nusret bitirdi bizi. Valla benim hayat felsefem sktir et üzerine kurulu dalgamıza bakardır 1 ay boyunca. Üzüldüm lan.
  • eazy  (27.09.18 17:09:37)
İyi ki vermediler. İzmir dururken Konya’yı Antep’i koyan zihniyet herşeyi beton olarak görüyor yine.

  • kumulatifvergimatrahi  (28.09.18 07:34:02)