[]

Whatsapp kurucuları neden facebook'tan ayrılmış?

Merhabalar

www.forbes.com

Biri özet geçebilir mi acaba?

 
Whatsapp kurucuları reklamlara karşı, anarşist kafada insanlar. Whatsapp'ı satmak istemediler zaten ilk. Sonra bildiğimiz astronomik rakama satın aldılar ama şart olarak yönetimde biz olacaz ve whatsapp'da reklam olmayacak demişlerdi bildiğim kadarıyla. Şimdi facebook paraya sıkışınca whatsapp'a reklam koymak istiyor. Bu abiler de karşı çıkıyor falan. En son çıkıp gitmişler. Whatsapp'ın sitesinde Fight Club repliği vardı. (Hala var mı bilmiyorum) Reklamlar size ihtiyacınız olmayan şeyler aldırır repliği.


  • Wilhelm  (26.09.18 21:34:25) 
zuck(facebook, instagram, whatsapp'in sahibi) ile anlasamiyorlar. zuck'in whatsapp'in gelecegi ile ilgili planlarina kurucular katilmiyor ve ayriliyor. instagram kuruculari da dun muydu ne, ayrildilar. sebep ayni sanirim. zuck'in o platformlar icin planlari kurucularin kafalarindaki plan ile uyusmuyor. e haliyle ayriliyorlar.


  • Leonardo~Da~Vinci  (26.09.18 21:35:08 ~ 21:37:54) 
ayrıca facebook whatsupdaki şifreleme zorluğunun düşürülmesini istedi artik whatsup kullanmak çokda iyi bir seçenek olmayabilir gizlilik diye bir şey kalmayacak (zaten varmıydı ki)


  • baknedicem  (26.09.18 21:53:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.