[]

acr ses kaydının tarihini tespit etme

mahkemede delil olarak kullanılacak bir ses kaydımız var. görüşmem kaydı 2015 tarihinde yapılmış olmasına rağmen sağ tuş ile özellklere girdiğimde 2014 yılı kasım falan görünüyor. Bu durumda da delil olması imkansız hale gelecek. çünkü 2015 yılında olan bir konu ile ilgli görüşme ama tarih 2014.
 
Kayıt aletinin tarihi yanlıştır. Bendeki ses kayıt aletinin tarihi de 2010ları gösteriyor düzeltmedim de, bugün kaydetsem 2010 yazıyor:D

Belki alet gösterilse yeni kayıt yapılıp "bakın bu 2017 oldu" diye ama ona da inanılmayabilir. Kanıtlamak zor.

Habersiz kayıtsa zaten kullanılamaz diye biliyorum. Haberliyse de demek ki en güzeli kayıtta "bugün bilmemkaç eylül 2018" diyerek başlamak.

edit: ACR telefon görüşmesini kaydetmek demekmiş. Hmm o zaten illegal diye biliyorum ama avukatınız olur dediyse madem operatöre gidip konuşma dökümü alıp (hangi tarihte saatte o kişiyle görüşmüşsünüz) öyle bir kanıt olabilir belki bilemedim.
  • nhk ni youkosu  (26.09.18 13:39:31 ~ 14:16:21) 
hocam
dikkat edin ona sadece avukatla paylaşın kendi avukatınızla
tarihi de tekrar kayıt ederek düzeltirsiniz
zaten o gorusme resmi olarak baz alınacaksa o tarihte o saatte de gorusme yaptiysanız logu vardır
  • kingcyrax  (26.09.18 15:12:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.