[]

avrupaya otobüsle gitmek

erasmus için gideceğim ülkeye otobüsle gideyim dedim, ilk etapta buradan otobüsle sofya'ya oradan da slovenya'ya gitmeyi düşünüyordum ama sofya-ljubljana seferi için flixbus kredi kartımı kabul etmiyor dolayısıyla bilet alamıyorum, ben de sofyada inince otogardan alırım diye düşündüm ama kapıkuleden geçerken slovenya biletimi de isterler mi? yoksa sadece pasaport vize kontrolü yapıp geçiriyorlar mı?
 
sınırda sorun çıkacağını sanmıyorum da biletleri ayrı ayrı almayı denesene. viyana aktarmalı gidiyor zaten.


  • prasinos  (26.09.18 11:11:22) 
o da olmuyor malesef. internet aracılığıyla flixbustan bilet almam imkansız görünüyor şu an.


  • anxyte  (26.09.18 11:34:45) 
sanal kart olusturup dene bir de.


  • arkadakiadam  (26.09.18 14:01:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.