ayakkabı nasıl

şu ayakkabı nasıl sizce? standart bir model ama alınır mı? 130 tl'ye timberland bulunmaz alayım diyorum ama kotun altına falan gitmez sanki di mi?

www.trendyol.com

böyle takılırım diyorsan neden olmasın?

emoji.com.tr
  • killerbee  (26.09.18 07:01:32)
asdjakdjsa öyle tarz bir ayakkabı mı gerçekten? :D çoraplar falan görünüyor gerçi bu modellerde. ondan emin olamadım.

  • black mamba  (26.09.18 07:09:47 ~ 07:13:12)
bana saçma gelen bazı şeyler var.

birincisi hoşuna gitmediğini görüyorum, ikincisi sadece markası ve piyasadan ucuz olduğu için almak istediğini görüyorum.

şimdi sen bana beğenmediğim bişeyi bedava versen yine almam, hediye etsen giymem.

alt tarafı bi ayakkabıdır, nedir yani?
  • killerbee  (26.09.18 07:42:00)
kotun altına falan olacak işler değil bunlar.

vazgeç gönül. vazgeç seni anlayan yok.
  • kablelvuku  (26.09.18 07:44:31)
yok hoşuma gitti de neyle gider bilemedim. çok casual vs. giyinmiyorum.

  • black mamba  (26.09.18 07:46:08)
tamam işte böyle takılırsın, sen de herşeyi büyütüyorsun arkadaş.

www.erkegegore.com

www.cazador.com.tr

burada en önemli nokta bu ayakkabıyı giymek için bazı itemler temin etmen.

mesela böyle kaseyi sarıp belli edecek, paçaları kısa , dar kesim kot bu kombinin olmazsa olmazı.

uzun kollu tişört, sweat falan giyeceksen kesinlikle pantolonun içine sokulmalı.

böylece ben uzaydan gelmiş mor bir limonum, embesillik benim genlerimde var imajını etrafa daha sağlıklı yayabilirsin.

eğer beyaz gömlekle giyeceğim diyorsan, gömleğin de ön ve arka tafaı uzun yanları kısa olmalı. üstten iki düğme kesinlikle açık olacak ve oradaki göğüz kılları gözükecek.

aynı şekilde bacak kıllarının da gözükmesi şart.

kekoyum ama para bende demenin de yöntemi bu.

son olarak zencilerden alınan çakma kol saati ve güneş gözlüğü ile kombini tamamlıyoruz.

hayırlı patlamalar. cuppa cuppa
  • killerbee  (26.09.18 07:52:10 ~ 07:56:51)
Bu ayakkabının aynısını geçen sene LCW'den sırf ucuz diye 20TL'ye almıştım. Hafta sonları şortun altına, akşam bakkala giderken falan giyiyorum süfer oluyor.

  • zombi  (26.09.18 09:04:29)