[]

şeymlıs

bu diziden son 2 sezondur zevk almamaya basladim. eskiden dram da vardi icinde simdi sirf komedi ve hiciv kaldi gibi hakli miyim? sizce de bozdu mu? ertesi bolumu iple cekerdim eskiden artik oylesine izliom.
 
açık ara en sevdiğim diziydi. şimdi olmasa da olur.


  • glamdr1ng  (25.09.18 16:08:22) 
ben de bir yerden sonra bıraktım. aklımda güzel kalsın diye izlemeye devam etmiyorum


  • kablelvuku  (25.09.18 16:12:14) 
eskisi gibi değil ama, hala izliyorum. aslında bu sezon güzel bir finalle veda edip hatıralraımızda güzel olarak kalsa iyi olur.


  • arnatuile  (25.09.18 16:24:44) 
Bu sezon güzel başladı bence. V ve Kev olduğu sürece izlerim.


  • iwasbornonamountainside  (25.09.18 16:42:10) 
eski günlerin hatrına izliyorum ama hiç zevk almıyorum. fiona’nın da son sezonuymuş zaten. bomba gibi bir sezonla bitirselerdi çok iyi olurdu ama yeni sezon da iyi başlamadı malesef.


  • violetsky  (25.09.18 19:11:16) 
Aynen katılıyorum ian’ın gay muanbetinden debranın buyumuş de kuculmuşlugunden lip’in de paso dört syak ustune dusmesınden bıktım bu sezon izlemem heralde zaten emmy rossumun son sezonu bu


  • condom kurşunu  (25.09.18 19:15:00) 
artık sarmıyor.


  • marul hirsizi  (25.09.18 20:31:33) 
gay jesus olayı çok abartıldı, uzattıkça uzattılar, bi sonuca bağlanmıyor. eski sezonlarda, ailede birlik beraberlik olurdu, şimdi kimse kimseyi görmüyor, ortak paydaları yok, görüşmüyorlar. fiona, çok ayrı noktalarda, ian'ın lip'le konuştuğu bile yok artık, her şey kopuk ilerliyor. sevmedim.


  • nice tnetennba  (25.09.18 20:56:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.