Kablonet kullananlar, deneyimleriniz nasıl?

Halihazırda superonline kullanıyorum; fakat superonline ile aynı fiyata internet yanında tv paketi de veriyorlar.

Deneyimleriniz nasıl?

Geçilir mi?

superonline fiber ise geçme ama değilse geç.

edit: bence oldukça iyiler. geçsen üzülmezsin.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.09.18 20:55:38 ~ 20:58:56)
ben gayet memnunum valla hızından da sorunları çözmelerinden de.

  • basond  (24.09.18 20:56:00)
2 yıldan fazla süredir kullanıyorum. bir arıza yaşamadım teknik servis konusunda nasıllar bilmiyorum. bir defa taşınırken nakil sırasında fıtık etmişlerdi beni prosedürleriyle. en son biz çözemedik ankaraya merkeze gidin demişlerdi bana telefonda (ben istanbuldayım). ama sonra sözlükten birisi çözmüştü işi. kablonette çalışıyormuş. 1dkda çözdü eleman olayı.

hız 50mb benim. speedtest sürekli yapıyorum. en düşük 48mb gördüm bir iki defa. genelde 54-56mb falan diyor speedtest. eğer doğruysa tabii. ama hiç sorun yaşamadan ultra hd 4k videoları televizyonda oynatıyorum. doğru olma ihitmali yüksek.
  • godsparticle  (24.09.18 20:59:12)
kablonet çok iyidir, modeme elektrik geldiği her zaman internet vardır.

en son 99 depreminde kopmuştu internet, onun dışında ayda yılda bir 10 dakka 15 dakka kesilir.

gece hızlanınca da bayağı iyi oluyor.
  • killerbee  (24.09.18 21:04:20 ~ 21:04:47)
Uzun zamandır kullanıyoruz çok memnunuz. Teknik desteği de çok iyi

  • gazozailacatmauzmani  (24.09.18 21:26:37)
tavsiye ederim. çok memnunum.

  • sutlu nescafe  (24.09.18 21:44:08)
Mikkemmel

  • kedili madam  (25.09.18 00:41:16)
2 hafta önce geçtim, daha hiç kopmadı.

  • karabasun  (25.09.18 19:16:10)