[]

Neden Gıdada Taksit Yok?

Merhaba

Neden gıda alışverişlerine kredi kartı taksidi yapılmıyor? Insanlarin em çok ihtiyaç duyduğu ve harcama yaptığı alan. Aslında öncelikle gıda sektörüne taksit yapılması gerekmez mi?

Saygılar

 
Gida dedigin kac kurusluk sey ki taksit yapilsin? Bir de gida hizli tuketilen bir sey, alirsin aksam tuketirsin ertesui gun yine alirsin. Bilemedin 1 hafta dolapta durur yine tukenir ardindan. Bunu taksitle alabilsen kartin aanasini aglatirsin, Onu alinamaz harcamalar olur. Insanin gozu doymaz gidaya, markete girdin mi onune geleni alasin geliyor. Hele de acken girdiysen.


  • stavro  (24.09.18 19:29:09) 
Soru yanlış.
"Neden taksit var?" olmalıydı

  • etna  (24.09.18 20:57:31) 
telefon gibi birkaç yılda bir alınmıyor ki? sürekli alıyorsun.


  • ya ben lan neyse  (24.09.18 21:04:39 ~ 21:04:52) 
Bence de çok saçma olmaması.
İstediğim harcamaya taksit yapabiliyor olmalıyım. Saçma olup olmadığına ben karar vereyim. Elektronik gibi dış ticaret açığını büyüten bir ürün de değil gıda.

  • sckxyss  (24.09.18 23:30:35) 
fmcg ürünlerde taksit olması bu eşyaların doğasına ters bence.


  • pinkman1  (24.09.18 23:38:49 ~ 29.09.18 00:01:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.