[]

IKEA mobilya kurulum

geçen sene kendimiz kurmuştuk ama bir takım bağlantı noktalarını çok önemsemedik şuan yataksız kalmak üzereyim hahahah. matkap olsa halledicektik de, matkap yok.


armut tarzı uygulamalar var mıdır? veya armut bu konuda servis veriyor mu?

lokasyon: beşiktaş

şimdiden teşekkürr

 
Bir tane ekonomik matkap alın, hafif olsun. Ustaya vereceğiniz paranın yarısı olur belki de. Her zaman da kullanırsınız, ha yok elimiz alışkın değil alet olsa da yapamam derseniz bilmem.

Yakın olsam gelir sıkarım iki vida sevabına.

Ne yapmak/yaptırmak istiyorsunuz? Caps var mı?
  • John Bloor  (24.09.18 11:02:32) 
IKEA kurulum hizmeti ayrıca da veriyor diye biliyorum.


  • monogram  (24.09.18 11:02:39) 
ucuz yollu bir matkap alabilirsiniz.

bauhause bir aralar malzemeleri kiralıyordu, ordan kiralayabilirsiniz.
  • yemrem  (24.09.18 11:10:46) 
apartman görevlisinde genelde matkap oluyor. şansınızı bir deneyin :)


  • boyalı kuş  (24.09.18 11:34:06) 
ben şu adresten destek aldım beşiktaş adresim için. öncesinde yapılacak işlemlerle ilgili bilgi verdim, fiyat bilgisini aldım. gelen kişi çok düzgün birisiydi. tavsiye ederim: gomontaj.com


  • gidici  (24.09.18 12:13:55) 
@gidici süper! buraya yazdıktan sonra ben de gördüm bu siteyi güvenilirliğinden emin olamadım. çok sevindim şuan, teşekkürler.


  • telaffuzu cok tatli fransizca kelime  (24.09.18 12:31:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.