[]

ekim sonu tatil

3 senedir tatil yapamiyorum. Denize girme istegim var. İznimi ancak 27 ekim gibi kullanabileceğim. Çok yoğun ve yorgun olduğum için ise hareketli gezmeli değil yatıp dinlenmeli bir otel istiyorum. Normalde 5 yıldızlı her şey dahil otellerden hoşlanmadığım için genel olarak neye dikkat etmeliyim fikrim yok.

Ekim sonunda denize de girersin, sessiz sakin her şey dahil bir otel ya da lokasyon tavsiyeniz var mıdır?

Bungalov tarzı yalnız kalinacak bir yer olursa daha da güzel olur.

 
kıbrısa baksanız?


  • kisa  (24.09.18 09:54:37) 
Ben senin yerinde olsam Palamutbükü'ne giderdim. Kafa dinlemek için daha iyi bir yer yok bence. Yaz ortasında gittiğimizde dahi fiyatlar makuldu. Ceylan Otel'de konaklamıştık. Bir bakmalısın.


  • hillbilly  (24.09.18 10:18:11) 
Ekim sonu gibi akdeniz beldeleri harika olur. Alanya, Marmaris, Side, Gazipaşa, Anamur, Silifke hattında istediğiniz gibi denize de girersiniz. Fiyatlar da çok uygun oluyor.


  • babilbaligi  (24.09.18 10:25:12) 
Kaş'ın en güzel zamanı..


  • lcha  (24.09.18 11:06:11) 
Akyarlar/Bodrum'da denize 2 dakika yürüme mesafesinde devremülkümüz var. Ekim'in son iki haftası. Sana 500 TL yaparım.

Yemek vb. yok. Evde buzdalabı, ocak var. Televizyon yok. Yakınında ŞOK Market var.
  • kullanilamayan ruhumuzlar  (24.09.18 11:20:47) 
fethiye, kelebekler yahut kabaka git. sessiz sakin olur, fiyatlar ucuzlamış olur, bungalovu çadırı var odaları var. kabak bi kaç seneye dönülmez olarak rezalet bi yere dönüşecek; son şansların. kelebekler zaten sevdiğim bi yer değil ama geri dönülmez rezalet bi yere dönüşmesine kıyasla daha çok var.
arada sıkılırsan çıkarsın dolmuşla ölüdeniz yaparsın, kayaköy yaparsın.

  • barankovan  (24.09.18 12:37:13 ~ 12:38:24) 
Biz balayı için(fethiye) club letonia'ya gittik, bungalov tarzı ultra her şey dahil ve çok memnun kaldık, seneye yine gitmeyi düşünüyoruz gelen müşteri profili de gayet iyi apaçi.tiplerle hiç karşılaşmadım, tavsiye edebilirim.


  • bin dokuz yuz sifir bess  (24.09.18 18:35:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.