işinizden memnun musunuz?

Yaptığınız işten veya okuduğunuzdan bölümden memnun musunuz?
Değilseniz değiştirmeyi düşünüyor musunuz yoksa aynen devam mı?

memnunum açıkçası mutluyum

  • basond  (24.09.18 00:09:01)
Maaş az geliyor ama. Onun dışında süper valla

  • kisa  (24.09.18 00:10:10)
Değilim, hayattan bıktım.

  • Drakath  (24.09.18 00:48:51)
okuduğum bölümden memnun değildim, o alanda işe girmedim. akademik kariyer için uğraştım. 5 yıl akademisyenlik yaptım yine memnun olmadım bıraktım.

30 yaşında daha önce hiç eğitimim olmayan, 2 yıllık eğitim gerektiren bambaşka bir işe girdim. bir nevi lisans+yl+doktora eğitimimi yaktım, yeniden 2 yıl eğitim aldım.

şu an işimden memnunum. 5 yıl sonra memnun olmazsam yine değiştiririm.

huzur önemli.
  • godsparticle  (24.09.18 00:54:20)
Değilim ama mesleğimin başka bir alanında çalışsam da yine mutlu olmayacağımı biliyorum. Yıllardır alternatif düşünüp duruyordum ama en son üşengeçliğimden ve cesaretsizliğimden bıkarak bu konuya eskisi kadar çok kafa yormamaya karar verdim. Ben de bilmiyorum yani şu an ne yapacağımı iş hayatında.

  • ms brownstone  (24.09.18 01:20:37)
Memnun olduğum yönleri olduğu gibi negatif tarafları da var. Şimdilik negatif taraflar daha fazla. Düşünmüyor değilim, değiştirmek için araştırmalarım var.

  • rakicandir  (24.09.18 01:25:46)
memnunum ama çok yoruluyorum ve stres de cabası. para kazanmak zorunda olmasam hiçbir işte 6 aydan fazla kalmazdım sıkılıyorum mk.

  • Hendrix'e tapan adam  (24.09.18 01:33:00 ~ 01:33:42)
işsizim...

  • late viper  (24.09.18 01:39:47)
Öğretmenlik okurken bırakıp gsf ye girdim derece ile ama çok uğraştım hem çalışıp hem hazırlandım.
Sonra bölümden düzgün para kazanamayacağımı / işe giremeyeceğimi gördüm. Zanaat eğitimi aldım. Şimdi kendi yerim var istediğim saatte açıp kapıyorum. Çalışır çabalarsam para var çalışmaz yatarsam yok. O yüzden zorlanıyorum.
Onun dışında çok şey öğrenmem gerekti gerekiyor bu kısmını seviyorum.
Memnunum
  • fasulyek  (24.09.18 02:35:47)
memnun değilim. değiştirmeyi düşünüyorum.

  • karlmarx  (24.09.18 04:40:44)
Memnunum

  • Delay Fuze  (24.09.18 08:25:58)
Memnunum.
Değiştirmeyi düşünmüyorum ama ek işler yapıyorum.

  • sopiro  (24.09.18 08:38:05)
Sanırım hayatımda verdiğim en doğru kararı üniversite sınavı sonrası vermişim. Hiç pişman olmadım. Hem de herkesin aç kalırsın dediği bölümde okudum. Zengin değilim ama sevdiğim işi yapıyorum.

  • evrim halkasi  (24.09.18 09:11:54)
genel anlamda çalışmak zorunda olmaktan memnun değilim. fırsat bulursam bu durumu değiştirmeyi çok isterim.

  • zgrydn  (24.09.18 09:50:31 ~ 09:50:56)
İkisinden de memnunum.

  • awareim  (24.09.18 11:03:48)
Ne yaptigim ise bayiliyorum ne de isyan ediyorum. Oyle calisiyorum iste. Sikayetci de degilim mutluluktan ucuyor da.
Degistirmeyi dusunuyorum evet.

  • stavro  (24.09.18 12:09:52)
firma turkiye pazarindan cekiliyor. is ariyorum ama bulamiyorum:/

  • Crymeariver  (24.09.18 13:43:55)