[]

Kediden kuduz bulasma ihtimali

Dukkanda bir kedi yavrulamis, yavrular ve kedinin fotograflarini asagiya ekledim. Az once yemegini verdim mamasini yedi suyunu icti sonra biraz seveyim dedim. Kendisini sevdirdi de ama daha sonra ne olduysa birden tisladi. Bir tirnagini bacagima sapladi. Bacagimda kanama falan yok sabunladim falan ama tirsmadim degil. Sokakta gezen bir kedi. Kudur bulasma ihtimali nedir? Birde yavrular 15-20 gunluk gibi ama kedinin karni halen sis bu neden olur?
 
  • rahmi pinkfloydoglu  (23.09.18 21:02:38) 
Sabunlayarak en iyisini yapmışsın.
Kanama olmadıysa sıkıntı yok. Kuduz ihtimali çok düşük

  • helena  (23.09.18 21:03:26) 
Tıslaması kuduz olduğunun belirtisi değil o şu an annelik içgüdüsünün doruklarında. Siz yine de hastalık ihtimaline karşın aşınızı olun.

Yavrular iç parazitidir muhtemelen ama daha çok küçükler aşı için.
  • ninotevtidze  (23.09.18 21:05:46) 
yavrularına zarar verebileceğinizi düşünmüş olabilir; anne kediler oldukça hassas oluyorlar, o an sizin farketmeden yaptığınız bir hareleti tehdit olarak algılamıştır büyük ihtimalle. ya da severken farketmeden canını acıtmış da olabilirsiniz.

karnının şiş olması normal zira rahim kendini ancak toparlıyor e bir de süt keseleri dolu. Kuduz olduğunu hiç sanmıyorum ama içim rahat etsin derseniz devlet hastaneleri yanlış hatırlamıyorsam üç doz halinde aşıyı yapıyor. yalnız üçüne de gitmeniz gerekiyor kesin.
  • fraise  (23.09.18 21:06:35) 
Yavrularin degil anne kedinin karni sis. Fotograftan belli olmuyor ama baya sanki icinde hala 4 yavru var gibi.


  • rahmi pinkfloydoglu  (23.09.18 21:07:46) 
kediden kuduz bulaşma iihtimali sıfır.


  • orpheus  (23.09.18 22:30:04) 
sıfır demiyelim de sıfıra yakın diyelim.


  • herhaltibiliyoring  (23.09.18 23:24:27) 
Kedi sana durduk yere saldırmamış. Tahrik etmişsin bir nevi. Yavrularına tehdit algılamıştır. Kuduz hayvan zombi gibi olur. Sevemezsin. Gelir sana durduk yere saldırır.


  • Lim5  (23.09.18 23:56:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.