acnelyse yatagimi batirdi - acil leke cikarma taktigi tavsiyesi

folikulit tedavisi sebebiyle butun sirtini acnelyse'e bulamis canim sevgilim durumu bana haber vermeyi akil edemeden uzerinde o an nevresim bulunmayan yatagima ter icinde yatinca butun alez ve yatagin kendisi neon sari bir renge burundu. alezi 2 kere vanishle yikadim cikmadi. bu kadar inatci nasil olabiliyor bu dandik krem? alezi cope atmaktan baska nasil kurtarabilirim? cok daha onemlisi, yatagi neyle silebilirim :'(

rossman'larda tup icinde satilan seyahat deterjani var. onlar her lekeyi cikariyor. biraz islat o bolgeleri sonra bu deterjanla citilemeye calis.

  • my pink  (23.09.18 08:46:35)
Az çamaşır suyunu bir beze dök ve citile, yatağın da beyaz olduğunu varsayiyorum.

  • captainobvious  (23.09.18 09:14:42)
Biz çoğu şeye amway'in loc leke çıkarıcısını kullanır olduk ama bulması çok kolay olmayabiliyor. Kıyafette vs denemedim ama koltuk lekelerinde harika ise yaradı, alez ve yatak konusunda şans verilebilir belki.

  • saveur  (23.09.18 10:16:44)
Kuru temizlemeye versen? 50 tl ye hallederler.
Bir de yıkamak yerine yağı yağla sökersin aslında...
limon, karbonat da etkili
  • benaslindayohum  (23.09.18 12:44:47 ~ 14:23:26)