[]

ucuz yaş kedi mamasından işkillenmeli miyim?

selamlar, felix'in bütün yaş mamaları 2 lira filan olmuş. son kullanma tarihleri yakındır sandım ama 2020 yazıyor. huysuzlandım, huysuzlanmalı mıyım?
 
Migros'tan aldıysan sokak hayvanları için dönem dönem bu tip indirimleri oluyor, şu anda da indirim dönemindeydi sanırım işkillenecek bir durum yok.


  • angelus  (22.09.18 22:17:23) 
Ama çok kalitesiz mamalar olduğunu da belirteyim. Market mamaları böyle. Burger king gibi hatta daha kötü. Evdeki kedi hiç yemese daha iyi


  • mutlusismankedi2015  (22.09.18 22:19:15) 
Market mamalarını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Felix, whiskas vb.
bi ara indirimde diye bende almıştım epeyce. Bizimki bi tanesini yedi komple geri kustu. Veterinere danıştım tavsiye etmiyorum dedi. Ben de sokak kedilerine dağıttım.

  • sylow  (22.09.18 22:43:01) 
Benimki çılgınlar gibi yiyor. Ucuz diye iki paket aldım, bazen böyle cömertliklerim vardır. Kedimi sürprizlerle şaşırtırım.


  • yirmisantim  (22.09.18 22:44:23) 
4 ekim nedeniyle kampanya var


  • bradshaw  (22.09.18 23:04:28) 
Benimki de cilginlar gibi yiyiyor. Hem ucuz, hem sevdi. Acayip bi win-win durumu yasiyoruz :D Ama bizimki sokak kedisi, evlat edindik, belki genetik olarak ne bulsa yemege yatkindir diycem ama yemek secer bizim manyak. Alin bence, sikinti yok.


  • superfluid  (22.09.18 23:43:08) 
Her sene bu zamanlarda büyük marketlerin çoğu indirim yapıyor zaten 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle.


  • ms brownstone  (23.09.18 00:48:53) 
1. Islak mama ana gıda olmamalı.
2. İndirim olabilir stok eritmek için vs fiyattan değil markadan ve içindekiler kısmından işkillenmek gerek.

Wheat free olmalı kedi maması. Perfect fit, royal canin, hill's falan nispeten iyi markalardır. Purina One serisi gibi markalar öneririm. Markette satılması satılmaması bir kriter değil aslında.
  • bos gezenin bos ustasi  (23.09.18 08:47:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.