Ne iş kursak?

selamlar.

4 ortak 500bin lira kadar bir sermayemiz var. kahveci gibi bi işlere mi girsek ne yapsak diyoruz. antalya'dayız.

*ev al kiraya ver
**bankaya at faizini ye

bu ikisi hariç her türlü fikre açığız.

teşekkür eder gözlerinizden öperiz.

kinoa üretimi

  • silver apple  (22.09.18 16:57:40)
mantar,solucan,sümüklü böcek üretimi
bence en güzeli bir şey üretmek

  • imnotsureabout  (22.09.18 17:02:32)
Kafe açmak riskli geliyor bana. Hayvancılıkta ciddi para var. Sermayeniz yeterli.

  • mezarkabul  (22.09.18 17:14:53 ~ 17:15:34)
Bence biraz daha bekleyin. Ortam çok gergin, krizleri iyi takip ederseniz iyi fırsatlar çıkarabilirsiniz.
Hem bu ekonomik piyasada devlet de birşeylere el atıp, teşvik filan sunabilir.
O zamana kadar paranın erimemesi için faiz filan düşünebilirsiniz.
  • etna  (22.09.18 17:17:54)
Etna haklı

  • Delay Fuze  (22.09.18 18:19:10)
Mobildeyim mesaj atamiyorum. Oylesine sormuyorsaniz, ciddiyseniz yazin gercekci fikirler vereyim.ciddiyseniz diye sormamin nedeni 4 ortak demeniz. En tecrubeli is insani bile 4 ortakli ise girmeyi goze alamaz çünkü. Ama biz cok iyi 4 arkadasiz diyeceksiniz buyuk ihtimal ama srkadasliginiza yazik olur cok para kazansaniz bile. Sermayeler esitse 4 arkadas ayni isi 4 farkli sekilde kurar en azindan herkes nasibini yer. 4 kisinin bir konuda mutabik kalmasi hayatin akisina aykiri.

  • fatih in fedaisi  (22.09.18 19:24:35)
4 kişi bildiğiniz bir olay yoksa karar alması zor bir ortam, iki kişi sermaye artırsın, kararları bu iki kişi versin, diğer ikisi de kara ortak olurlar ve alınan kararları uygularlar.

  • gezegen olan pluton  (22.09.18 19:39:00)
4 ortak bir sığıra bile girilmez.

  • giovanne  (22.09.18 19:42:15)
Bildiğiniz işi yapmanızı tavsiye ediyorum. İşletmecilik tecrübeniz yoksa kafe vs olabilir.

  • norek  (22.09.18 21:53:23)